Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Kaczorowska podlizuje się produkcji "TzG". Tłumaczy się z krytyki show

Aż tak jej zależy?

Chociaż pierwsza edycja polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" zakończyła się stosunkowo niedawno, produkcja już szykuje się do kolejnej odsłony show. Od kilku dni mówi się o ewentualnych uczestnikach, a także nowych tancerzch, którzy pojawią się na parkiecie. Polsat zdecydował bowiem, że chce zatrudnić nowe osoby przy produkcji, tak by show zyskało na atrakcyjności. Przypomnijmy: "Taniec z gwiazdami" od kulis. Co działo się w finale?

Podczas gdy wiele gwiazd zabiega o angaż w show, znalazła się aktorka, która chciałaby zatańczyć w programie, ale w roli tancerki. Mowa oczywiście o serialowej Bożence z "Klanu", czyli Agnieszce Kaczorowskiej. Młoda gwiazda jeszcze przed startem drugiej edycji, podpadła produkcji niepochlebnymi wypowiedziami o dotychczas zatrudnionych osobach. W wywiadzie dla "TV14" Kaczorowska wytłumaczyła się ze swoich wypowiedzi, a także zdradziła, że trwają rozmowy dotyczące jej ewentualnego udziału. 
 

No właśnie to nieprawda, że skrytykowałam! Powiedziałam tylko, że niektórzy trenerzy z programu to nie są moi idole, z których biorę przykład. Oczywiście są wśród nich lepsi i gorsi. Kilku z nich jest bardzo dobrych. Nikogo nie krytykowałam. Zaś co do mojego udziału - trwają rozmowy i trzymam kciuki, żeby się udało. - tłumaczy.
 

Jesteśmy przekonani, że przy odpowiedniej determinacji uda jej się osiągnąć zamierzony cel. Z pewnością będzie to kolejny sukces przed Oscarem.

Zobacz: Śmiała deklaracja Bożenki z "Klanu": "Zdobędę Oscara!" 

Agnieszka Kaczorowska zmieniła się w seksbombę:

Agnieszka Kaczorowska gwiazdorzy na planie "Klanu"?
TV-Show
Zmienili scenariusz "Klanu", bo Bożenka gwiazdorzy? Menadżerka Agnieszki Kaczorowskiej dementuje...
Zmienili scenariusz "Klanu", bo Bożenka gwiazdorzy? Menadżerka Agnieszki Kaczorowskiej dementuje...

Agnieszka Kaczorowska stroi fochy w "Klanie"? Według "Faktu", producenci hitu Telewizji Publicznej mają już dość gwiazdorzenia aktorki, której występy w "Tańcu z gwiazdami" kolidują z pracą na planie. Stacja jest ponoć wściekła na Agnieszkę, która wciąż podkreśla, że nic chce być kojarzona z Bożenką z "Klanu". - Przez nią i jej zobowiązania u konkurencji trzeba było zmieniać scenariusz, co dla produkcji zaczyna być sytuacją kuriozalną. Stacja i produkcja nie są zadowolone z jej postawy. Nie tylko stroi fochy na planie i uważa się za największą gwiazdę, ale i jej wizerunek pozostawia wiele do życzenia . Ciągle wypowiada się pogardliwie o swojej roli, nie chce być kojarzona ze swoją bohaterką, a przecież gdyby nie "Klan" to w ogóle by nie istniała - zdradza tabloidowi osoba z produkcji serialu. Według "Faktu", Agnieszka Kaczorowska już przed rozpoczęciem "Tańca z Gwiazdami" oznajmiła swoim współpracownikom, że nie będzie mogła zbyt często pojawiać się na planie serialu. To właśnie z tego względu bohaterka grana przez aktorkę wyjechała do Chin. Kaczorowska dementuje Na oskarżenia odpowiedziała menadżerka Agnieszki Kaczorowskiej. W przesłanym do nas oświadczeniu  Renata Rogólska z PR&Management zapewnia, że aktorka swoich współpracowników z "Klanu" traktuje jak rodzinę. -Wymyślanie kolejnych nieprawdziwych i mocno krzywdzących Agnieszkę newsów tylko po to, aby podnieść "klikalność" jest już irytujące. Agnieszka jest profesjonalistką i nigdy nie pozwoliłaby sobie na lekceważenie produkcji w której bierze udział. Tym bardziej, że z "Klanem" związana jest od dziecka i traktuje zarówno producentów jak i ekipę jak drugą rodzinę. Udział w "Tańcu z Gwiazdami" to dla niej równie ważne przedsięwzięcie, dlatego już od kilku sezonów z radością godzi obydwie produkcje. Jedyne co może ucierpieć w tym momencie, to...

Anna Wyszkoni w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS
TV-Show
Tabloid podaje nazwisko nowej uczestniczki "TzG". To popularna wokalistka
Jak poradzi sobie na parkiecie?

Wiosna w polskiej telewizji została zdominowana przez programy rozrywkowe, a największe stacje robiły wszystko, żeby przyciągnąć jak najwięcej widzów przed telewizory. Skutecznie udało się to Polsatowi, który w swojej ofercie programowej znalazł miejsce dla dwóch popularnych na świecie formatów: "Taniec z gwiazdami" (do tej pory realizowany przez TVN) oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". Każdy z nich okazał się wielkim hitem i gromadził miliony widzów przed telewizorami. Przypomnijmy: Wiosna należała do Polsatu. Stacja zdeklasowała konkurencję Podczas gdy trwają już nagrania do nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo", wciąż nie wiadomo kto pojawi się w drugiej odsłonie "Tańca z Gwiazdami". Na giełdzie nazwisk przewijają się różne gwiazdy, ale tylko kilka osób zostało potwierdzonych przez Ninę Terentiew . Na parkiecie na pewno zobaczymy Marcelinę Zawadzką , Agnieszkę Sienkiewicz , Mateusza Banasiuka oraz Miśka Koterskiego . "Świat i ludzie" donosi, że pewne miejsce w show zapewnione ma również  Ania Wyszkoni , była wokalistka zespołu Łzy.    Ukochany Maciek przekonał piosenkarkę, by wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Tak pięknie zaśpiewała w wiosennym finale programu, że producenci zaprosili ją także do udziału w kolejnej edycji.  - czytamy. Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to Anię czeka teraz przygoda życia. Będziecie jej kibicować? Zobacz: Kaczorowska chce do "Tańca z gwiazdami". Podlizuje się produkcji Pozostałe gwiazdy drugiej edycji "Tańca z gwiazdami":

Agnieszka Kaczorowska pokazała zabawne wideo z treningu z Nikodemem Rozbickim
ONS
Newsy
Musicie to zobaczyć! Kaczorowska i Rozbicki nagrali śmieszny filmik z prób do "Tańca z Gwiazdami!" ZABAWNE
Musicie to zobaczyć! Kaczorowska i Rozbicki nagrali śmieszny filmik z prób do "Tańca z Gwiazdami!" ZABAWNE

Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki nagrali filmik ze swoich prób do "Tańca z Gwiazdami". Partnerka młodego aktora zamieściła zabawne wideo w sieci. Na Facebooku Kaczorowska przyznała, że tak trenują przed dzisiejszym odcinkiem show Polsatu gdzie zaprezentują jive'a. Gwiazda "Klanu" przy okazji prosiła swoich fanów, żeby trzymali za nich kciuki. CZY TO SIĘ UDA??!! TRZYMAJCIE KCIUKI za parę numer 11- napisała na Facebooku. Jak im szło podczas wykonywania trudnych figur? Musicie to zobaczyć! Miejmy nadzieje, że w programie pójdzie im znacznie lepiej... Zwłaszcza, że w 1. odcinku TzG para nie zachwyciła jury. Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki uzyskali zaledwie 27 pkt. Czy tym razem zachwycą swoim występem?   Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska dostała piękne kwiaty na Dzień Kobiet! Wiemy od kogo!   Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki  trenują przed 2. odcinkiem Tańca z Gwiazdami.   Agnieszka Kaczorowska pokazała wideo z treningu do TzG.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner