Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Marcin Prokop o tym co polscy mężczyźni mają wspólnego z koreańskimi... Lubią pić! WIDEO

Marcin Prokop zrobił reportaż o koreańskim społeczeństwie. Znalazł podobieństwa między polskim mężczyzną a koreańskim. Jedni i drudzy topią smutki i dodają sobie odwagi alkoholem.

8 listopada będzie mieć premierę mini reportaż Marcina Prokopa "Obsesja doskonałości". Dziennikarz pojechał do Korei Południowej i sprawdził, jacy są Koreańczycy jako społeczeństwo. Niestety, doszedł do smutnych wniosków... nawet więcej, znalazł podobieństwa między polskimi i koreańskimi mężczyznami.

Ludzie w szczęściu wyrażanym w polskich złotych, dolarach albo jak w Korei w wonach potrafią się pogubić. Korea trochę przypomina mi Polskę. Jest to miejsce na ziemi rozszarpane przez historię i przez liczne wojska przetaczające się z lewa na prawo. Szukałem tych podobieństw w mentalności Koreańczyków i Polaków. 
Tak jak u nas kupujesz napoje chłodzące, tak i u nich kupujesz alkohol, bo jest to jeden ze sposobów ucieczki przez frustracją, przed presją, która ich tam dotyka na każdym kroku, więc po prostu panowie wychodzą z biura, wrzucają monetę, kupują z automatu wino żeńszeniowe i walą. Na ulicy obejmując się i płacząc sobie w rękaw. Bo mężczyźni w Korei, jak zresztą w Polsce, na co dzień są twardzielami.
Potrafimy być czarujący, wzruszający, rozemocjonowani, w momencie kiedy spirytus zaczyna krążyć w żyłach a na co dzień twarda twarz. Stalowy kręgosłup - mówi nam Marcin Prokop.

Zobacz: Marcin Prokop zaliczył wpadkę na wizji! Musicie to zobaczyć WIDEO

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcin Prokop i Dorota Wellman
ons.pl/Facebook
TV-Show
Marcin Prokop zaliczył wpadkę na wizji! Musicie to zobaczyć WIDEO

Marcinowi Prokopowi przydarzyła się niefortunna wpadka na antenie! Dziennikarzowi pękły spodnie w czasie trwania programu na żywo. Tego jeszcze nie było w "Dzień dobry TVN"! Marcinowi Prokopowi pękły spodnie na antenie "Dzień dobry TVN" Marcin Prokop i Dorota Wellman to duet, który potrafi rozśmieszyć widzów do łez! Tak było i tym razem, tyle, że w tym szczególnym przypadku nie był to zamierzony efekt. Dziennikarze ubawili publiczność za sprawą wpadki, która zdarzyła się antenie DDTVN. Marcinowi Prokopowi pękły spodnie w kroku! Krępującą sytuację udało się obrócić w żart, dzięki Dorocie Wellman, która powiedziała: Proszę państwa, musimy wezwać Wieśka, bo jest coś do naprawy niestety - powiedziałam, tłumiąc śmiech dziennikarka. Marcin Prokop pochwycił żart i pociągnął temat: Tylko nie zaszywajcie mi wszystkiego! - powiedział.   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); "Z nowym rokiem, z nowym krokiem"! Czyli jak Marcinowi rozeszły się ... spodnie :DZOBACZCIE KONIECZNIE!!! Posted by Dzień Dobry TVN on  28 październik 2015 Filmik natychmiast znalazł się w sieci! Pojawił się również na oficjalnym profilu programu, co udowodniło po raz kolejny, że Prokopowi nie brakuje dystansu do samego siebie. Brawo za taką postawę! :) Marcin Prokop i Dorota Wellman to jeden z najlepiej dobranych duetów telewizyjnych ostatnich lat. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że być może poprowadzą wspólnie zupełnie nowe show.   Zobacz też: Wpadka Britney Spears! Na scenie rozpiął jej się zamek w kostiumie. Co zrobiła? Będziecie zaskoczeni! WIDEO  ...

ONS
Newsy
Marcin Prokop pokazał list od hejterki. Do sprawy jak zawsze podszedł z humorem...
Zamieścił nawet zdjęcie

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. Jak się jednak okazuje i on ma swoich antyfanów, a raczej jedną, szczególnie zaangażowaną hejterkę. Prezenter regularnie otrzymuje listy od niej z "uwagami" na temat swojej osoby i pracy. Dzisiaj postanowił pochwalić się jednym z nich. Dlaczego? Prokop jak zawsze podszedł do całej sprawy z humorem i zażartował, że od jakiegoś czasu zaczął się martwić, bo korespondencja przychodziła coraz rzadziej. Dzisiaj jednak ucieszył się, kiedy zobaczył kopertę z adresem, z którego zazwyczaj przychodziły te "miłe" listy. Historią postanowił podzielić się ze swoimi fanami (pisownia oryg.): kurczę, tęskniłem. jedyna kobieta, która pisze do mnie regularnie, wciąż okazując gorące emocje. kiedy zamilkła na kilka tygodni, poczułem się nieswojo. ale kiedy zobaczyłem dziś na recepcji kopertę nadaną w miejscowości lisi ogon, zaadresowaną jakże znanym charakterem pisma, moje serce zabiło mocniej. <3 Do postu dołączył także fotkę. Musicie to zobaczyć! Zobacz: Kuba Wojewódzki wyśmiewa nowy biznes Marcina Prokopa!     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); kurczę, tęskniłem. jedyna kobieta, która pisze do mnie regularnie, wciąż okazując gorące emocje. kiedy zamilkła na kilka... Posted by Marcin Prokop on  14 września 2015    

Marcin Prokop
Newsy
Marcin Prokop pokazał list od hejterki. Do sprawy jak zawsze podszedł z humorem

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. Jak się jednak okazuje i on ma swoich antyfanów, a raczej jedną, szczególnie zaangażowaną hejterkę. Prezenter regularnie otrzymuje listy od niej z "uwagami" na temat swojej osoby i pracy. Dzisiaj postanowił pochwalić się jednym z nich. Dlaczego?   Prokop jak zawsze podszedł do całej sprawy z humorem i zażartował, że od jakiegoś czasu zaczął się martwić, bo korespondencja przychodziła coraz rzadziej. Dzisiaj jednak ucieszył się, kiedy zobaczył kopertę z adresem, z którego zazwyczaj przychodziły te "miłe" listy. Historią postanowił podzielić się ze swoimi fanami (pisownia oryg.): kurczę, tęskniłem. jedyna kobieta, która pisze do mnie regularnie, wciąż okazując gorące emocje. kiedy zamilkła na kilka tygodni, poczułem się nieswojo. ale kiedy zobaczyłem dziś na recepcji kopertę nadaną w miejscowości lisi ogon, zaadresowaną jakże znanym charakterem pisma, moje serce zabiło mocniej. <3 Do postu dołączył także fotkę. Musicie to zobaczyć!   Zobacz: Kuba Wojewódzki wyśmiewa nowy biznes Marcina Prokopa!     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); kurczę, tęskniłem. jedyna kobieta, która pisze do mnie regularnie, wciąż okazując gorące emocje. kiedy zamilkła na kilka... Posted by Marcin Prokop on  14 września 2015                   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner