Iwona Lewandowska o Annie Lewandowskiej
ONS

Ania i Robert Lewandowscy planują dziecko? Głos zabrała mama piłkarza...

Iwona Lewandowska o Annie Lewandowskiej
ONS

Iwona Lewandowska jest bardzo dumna ze swojego syna, Roberta Lewandowskiego. Rzadko udziela wywiadów, ale w związku z ostatnimi sukcesami piłkarza, zgodziła się porozmawiać o nim i jego małżeństwie z Anną w magazynie "Grazia". Co powiedziała o żonie sportowca? Jak zareagowała Iwona Lewandowska, jak poznała Anię?

Iwona Lewandowska o małżeństwie Ani i Roberta

Iwona Lewandowska jest zauroczona Anią. Chociaż była zdziwiona, kiedy dowiedziała się, że Anna trenuje karate. Nie pasowało to do jej budowy ciała:

Kiedy Robert powiedział mi, że Ania uprawia karate, trochę się zdziwiłam. Pomyślałam: "Taka drobna dziewczyna i karate. No OK". Oboje z Robertem jej kibicowaliśmy, jeździliśmy na zawody. Oni z Anią świetnie się uzupełniają. Mają mnóstwo obowiązków zawodowych, ale potrafią to sobie poukładać. Jedno radzi się drugiego, jedno wspiera drugie - mówi pani Iwona

Mama Roberta Lewandowskiego docenia fakt, że Anna dba o jego dietę. Sugeruje, że bez niej Robert nie byłby takim mistrzem:

Kto wie, czy bez Ani zaszedłby tak daleko... Nie mówiąc już o tym, że ona, jako dietetyczka, dba o to, co Robert je. I robi to świetnie, co widać i po wyglądzie, i po sprawności fizycznej mojego syna.

Nie mogło również zabraknąć pytania o dzieci. Jakiś czas temu plotkowało się, że Anna jest w ciąży. Szybko zdementowała te plotki, a ostatnio pokazuje się w coraz seksowniejszych kreacjach. Mama Roberta cierpliwie czeka na wnuki:

Robert jest chrzestnym. Bardzo lubi nosić chrześniaka, pasuje mu małe dziecko. A kiedy nadejdzie odpowiedni czas, to będzie miał swoje - mówi Iwona Lewandowska

A czeka na to cała Polska!

 

Zobacz: Messi znów wybrany najlepszym piłkarzem świata! Lewandowski tuż za podium, a Ania gratuluje...

 

Iwona Lewandowska jest dumna z syna

Iwona Lewandowska- mama Roberta Lewandowskiego
ONS

Czeka na wnuki!

Anna i Robert Lewandowscy, brzuszek Ani
East News

Robert Lewandowski jest 4. piłkarzem na świecie!

Anna Lewandowska w czarnej sukience za 319 zł i Robert Lewandowski w bordowej marynarce
Instagram

 

Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14