Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Ciąża Anny Lewandowskiej?! Czego dopatrzyły się niemieckie media...

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Czy Anna Lewandowska jest w ciąży? Czy Robert Lewandowski zostanie tatą? Takie informacje pojawiły się w niemieckich mediach po ich ostatnim wspólnym wyjściu na galę w Monachium. Skąd te przypuszczania? Podobno na imprezie niemieccy dziennikarze dopatrzyli się, że Anna Lewandowska ma zaokrąglony brzuszek Ani. Zdjęcia pary są teraz dokładnie analizowane przez niemieckich fanów Roberta. i choć o takim "zaokrąglonym brzuszku"  marzy pewnie niejedna dziewczyna (nie o ciąży, ale o takiej sylwetce:), to informacja poszła w świat. Czy faktycznie trenerka jest w ciąży?

Czy Anna Lewandowska spodziewa się dziecka?

Lewandowscy rzadko pojawiają się razem na salonach. Oboje są bardzo zapracowani, dlatego gdy tylko zdecydują się pojawić razem na oficjalnej imprezie, cała uwaga skupia się wyłącznie na nich. Tak było i tym razem! Niemieccy dziennikarze bacznie przyjrzeli się nie tylko wieczorowej kreacji Ani, ale przede wszystkim jej brzuchowi, który według nich miał zdradzić ciążę sportsmenki.

 

Anna i Robert Lewandowscy, brzuszek Ani
East News

 

To już kolejny raz, kiedy pojawiają się domniemania, że kapitan reprezentacji Polski i jego żona spodziewają się dziecka. Wprawdzie Anna Lewandowska przyznała, że przytyła ostatnio kilka kilogramów, lecz wyjaśniła, że jest to spowodowane jesiennym spadkiem formy, a nie ciążą. Lewandowscy na razie nie dementują sprawy. Czy faktycznie rodzina Ani i Roberta wkrótce się powiększy? Z pewnością przekonamy się za kilka miesięcy. ;) Dzisiejsze zdjęcie z Facebooka Ani wydaje się zaprzeczać teorii o ciąży. ;)

Mamy wrażenie, że informacja o ciąży Anny Lewandowskiej będzie głównym motywem nadchodzącego 2016 roku. A o tym, że trenerka jest w ciąży pewnie i tak dowiemy się z jej strony...

 

Zobacz także: czy można zajść w ciążę przez preejakulat

 

Zobacz też: Anna Lewandowska będzie trenować z kobietami w ciąży! Znamy szczegóły

 

 

Karate Cardio Military ✌🏻️4 bloki zrobione! 󾭞🏻󾭞🏻󾭞🏻󾭞🏻KTO JUŻ TRENOWAŁ? Czekam na Wasze opinie #KarateCardioMilitary Płyta już w sprzedaży w Empiku!󾰀󾰀󾍇󾍇󾍇

Posted by Anna Lewandowska on 4 grudnia 2015

Anna i Robert Lewandowscy na gali Audi Generation

 

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

 

Dostrzegacie zaokrąglony brzuszek Ani?

 

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14