Małgorzata Socha z kwiatami
ONS
Newsy

Małgorzata Socha wyjechała do pracy z… rodziną! Wiemy, jak zamierza spędzić czas z bliskimi

Małgorzata Socha wyjechała do pracy z… rodziną! Wiemy, jak zamierza spędzić czas z bliskimi

W połowie września Małgorzata Socha poleciała do Stanów Zjednoczonych na objazdowe tournee ze spektaklem "Polityka". Socha postanowiła połączyć obowiązki zawodowe z rodzinnym wypoczynkiem, dlatego do USA zabrała ze sobą męża i 2-letnią córeczkę Zosię. To była pierwsza tak daleka podróż dziewczynki, ale, jak się okazało, córka aktorki ośmiogodzinny lot zniosła bardzo dzielnie.

Gosia dawano już planowała rodzinny wyjazd do USA. Będzie tam głównie w pracy, ale wygospodaruje tez czas na zakupy i zwiedzanie – zdradza informator „Flesza”.

O tym, jakie konkretnie atrakcje Socha przygotowała dla swoich bliskich, przeczytacie w najnowszym numerze magazynu "Flesz".

 

Małgorzata Socha na jesiennej ramówce Polsatu

Małgorzata Socha na prezentacji jesiennych nowości TVN

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha na Fashion Designer Awards

Małgorzata Socha
AKPA

Małgorzata Socha jedzie bez męża na wakacje
ONS
Newsy
Małgorzata Socha weźmie ze sobą córkę do USA? Znamy plany aktorki
Co z Zosią?

Małgorzata Socha planuje niedługo wyjazd za Ocean. Jako pierwsi informowaliśmy, że już we wrześniu wraz z ekipą teatru 6. piętro zagra kilka spektakli "Polityka" dla Polonii w Nowym Jorku oraz Chicago. Zobacz:  Małgorzata Socha jedzie we wrześniu do USA. Wiemy po co i na jak długo! Wszyscy zastanawiają się, czy Małgorzata weźmie ze sobą córeczkę. Jak informuje nowy "Flesz", jak najbardziej! Zosią zajmie się niania. W ciągu dnia Socha nie ma prób, więc ma nadzieję, że będzie miała czas na zwiedzanie. Kiedy Socha będzie pracowała, małą zajmie się niania . Przedstawienia są wystawiane głównie wieczorami, więc Małgosia ma nadzieję, że w ciągu dni będzie miała czas dla córki. Kto wie, może uda im się nawet pozwiedzać - mówi koleżanka gwiazdy Mąż aktorki, Krzysztof, zostaje w Warszawie. Zatrzymują go tu obowiązki zawodowe. Zobacz:  Małgorzata Socha uwielbia swoją nową torbę... Wydała na nią 18 tysięcy złotych

Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy
Newsy
Małgorzata Socha urodziła! Co z jej postacią w "Przyjaciółkach"? Wiemy!
Gratulacje!

Małgorzata Socha urodziła drugie dziecko - to zdrowa dziewczynka! Jak ma na imię córeczka Sochy? Wygadał się Łukasz Jemioł!  Jak czytamy na stronach Polsat.pl gwiazda serialu "Przyjaciółki"  w związku z ciążą planuje 3-miesięczny urlop macierzyński, a plan serialu właśnie się zaczął. Czy zatem fani serialu odczują brak Małgosi Sochy w serialu?  Co z Sochą w Przyjaciółkach? Ekipa produkcyjna jest przygotowana, podobnie jak w przypadku poprzedniej ciąży, na trzymiesięczny urlop gwiazdy serialu. Już wiadomo, że w scenariuszu dziewiątego sezonu Inga dłużej zostanie w USA. Czy Hania, serialowa córeczka Ingi, będzie chciała wracać do Warszawy? Pod nieobecność Małgorzaty Sochy zostanie rozbudowany wątek Doroty, czyli Agnieszki Sienkiewicz.   Aktorce i jej mężowi serdecznie gratulujemy!   Zobacz także:  Czy Małgorzata Socha znika z "Przyjaciółek"? Zapytaliśmy produkcji serialu   Małgorzata Socha 8 lat temu za Krzysztofa Wiśniewskiego. Para została rodzicami córeczki Barbary.   Małgorzata Socha uwielbia być mamą. To jej życiowa rola. if (typeof shoplovin_render === "function") shoplovin_render()

Małgorzata Socha w kwiecistej sykience na ulicach Warszawy
Seriale
Czy Małgorzata Socha znika z "Przyjaciółek"? Zapytaliśmy produkcji serialu!
Jaka jest prawda?

Małgorzata Socha znika z "Przyjaciółek"? Jak donosi gazeta "Fakt" Małgosia Socha spodziewa się drugiego  dziecka i termin porodu zbiega się z rozpoczęciem zdjęć do kolejnego sezonu serialu „Przyjaciółki”.   A potem aktorka chciałaby mieć 3 miesiące urlopu macierzyńskiego. Gosia nie chce od razu z porodówki wracać na plan. Po urodzeniu pierwszego dziecka zrobiła sobie trzy miesiące przerwy w pracy. Teraz chciałaby podobnie – czytamy w "Fakcie". Scenarzyści chcą wysłać Ingę bohaterkę Sochy do USA na dłuższy czas. Zapytaliśmy produkcję serialu czy taka jest prawda? Socha nie zniknie w 9. sezonie Przyjaciółek. Faktycznie w finale 8. serii Inga wylatuje do Nowego Jorku. Zanim Małgosia urodzi zdjęcia z jej udziałem zostaną zrealizowane - słyszymy w produkcji serialu. Czyli wszyscy fani serialu mogą odetchnąć z ulgą.   Zobacz także: Są wyniki oglądalności "Przyjaciółek"! Wiemy, czy powstanie kolejny sezon!   Małgorzata Socha nie zniknie z serialu "Przyjaciółki".   Inga, bohaterka Sochy wyjedzie pod koniec 8. serii do "Przyjaciółek".   "Przyjaciółki" ogląda blisko 2 miliony widzów.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner