Małgorzata Socha nie chce grać u Patryka Vegi

Patryk Vega nie chce Małgosi Sochy w swoich filmach! Podważył jej umiejętności

Małgorzata Socha nie chce grać u Patryka Vegi

Patryk Vega do swoich filmów zatrudnia największe gwiazdy. To jemu udało się pokazać światu Małgorzatę Kożuchowską w roli ostrej i przeklinającej policjantki. Specjalnie na potrzeby produkcji gwiazda musiała przejść totalną metamorfozę, goląc sobie m.in. boki na głowie. Na takie wyzwanie nie jest gotowa Małgorzata Socha! Dlaczego?

Socha nie chce grać u Vegi!

Reżyser wielokrotnie podkreślał, że chciałby pokazać też inne oblicze Małgosi Sochy. Ta jednak ma inne priorytety i pewne zasady, których zawsze trzyma się na planie. Kiedy Vega zaproponował jej dość dramatyczną rolę, a także kontrowersyjną scenę, gwiazda "Przyjaciółek" odmówiła występu. Dla Patryka to dyskwalifikuje ją jako aktorkę:

Miałem kiedyś rolę dla Małgosi Sochy. Ale ona miała problem z tym, żeby grać w scenie, w której jej bohaterka sikałaby w majtki. To było dla mnie trochę dyskwalifikujące, bo uważam, że aktorka powinna być gotowa na różne wyzwania - powiedział w rozmowie z "Faktem"

Nawet jeśli Małgosia Socha zmieniłaby zdanie, Vega na razie nie ma zamiaru jej zatrudniać.

Nowy film Patryka Vegi - "Kobiety Mafii 2"

Muzami Patryka Vegi pozostają więc m.in. Kasia Warnke, Agnieszka Dygant i Aleksandra Popławska, które możemy oglądać w jego nowym filmie - "Kobiety Mafii 2". Pierwszą część obejrzało w kinach ponad 2 milionów widzów. Reżyser nie zwalnia tempa - już teraz, w Bangkoku, kręci kolejną produkcję - "Small World". Zobaczymy w nim m.in. Julię Wieniawę i Piotra Adamczyka. Czekacie? 

 

Małgosia Socha nie zagra w filmie Vegi.

Małgorzata Socha

 

Ale reżyser na razie nie chce z nią współpracować.

Małgorzata Socha nie chce grać u Patryka Vegi
ONS

 

Więcej na temat Małgorzata Socha Patryk Vega
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10