Agnieszka Kaczorowska, choć zdobyła największą sławę dzięki roli Bożenki w popularnym, jednym z najdłużej emitowanych polskich seriali "Klan", przez większość swojego życia ciężko pracowała również na tanecznych salach tanecznych. Aktorka zdobyła nawet najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S" oraz mistrzostwo świata w tańcach latynoamerykańskich. Tak duże sukcesy pozwoliły jej na udział w "Tańcu z gwiazdami" i to w roli profesjonalnej tancerki trenującej inne gwiazdy. W ostatnich miesiącach zachwycała razem z Marcinem Rogacewiczem w spektaklu "Siedem". Teraz Agnieszka Kaczorowska pokazała się na sali treningowej i zwróciła się do fanów. 

WIDEO

player placeholder

Agnieszka Kaczorowska przekazała wieści prosto z sali tanecznej

Agnieszka Kaczorowska w ostatnich miesiącach skupiła dużą część swojej kariery na tańcu. W swojej ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" stworzyła parę z Marcinem Rogacewiczem, z którym nie tylko pozostaje dziś w romantycznej relacji, lecz także odwiedza kolejne miasta polski z tanecznym spektaklem zatytułowanym "Siedem", co nawiązuje między innymi od numeru ich pary w programie Polsatu. Co tym razem wspólnie przygotowali dla swoich fanów?

Warto zaznaczyć, że letnia trasa Kaczorowskiej i Rogacewicza ze spektaklem "Siedem" dobiega końca. 24 czerwca 2026 roku na Instagramie tancerki pojawiło się nagranie, na którym zapowiedziała specjalną taneczną niespodziankę dla szerokiego grona swoich fanów, a wszystko w celu świętowania zakończenia pełnej emocji trasy ze spektaklem tanecznym. Już niedługo internauci będą mogli zobaczyć specjalnie przygotowane na tę okazję nagranie.

Zobacz także:

Nagraliśmy dzisiaj na sali coś dla was w temacie naszego spektaklu 'Siedem'. Tak na koniec sezonu, więc już niebawem (...) wam opublikujemy

- powiedziała Kaczorowska.

W tle widoczna była charakterystyczna sala taneczna znana już z wcześniejszych nagrań Agnieszki i Marcina. To właśnie tam często dopracowywali szczegóły swojego tanecznego show. 

Kaczorowska i Rogacewicz w końcu to potwierdzili

Wraz z kończącym się sezonem trasy spektaklu "Siedem", według relacji aktorki, fani nieustannie dopytywali o kolejną, jesienną trasę oraz nową odsłonę tanecznego show. Agnieszka z Marcinem w końcu postanowili przestać trzymać internautów w niepewności i przekazali, że nie planują rezygnować z wystawiania spektaklu.

I na pewno, zwłaszcza po tych recenzjach, które nam zostawiacie, i po tym, jak reagujecie, i jak nas nagradzacie po każdym spektaklu – nie chcemy, żeby ''7'' kończyło się na tej trasie. (...) Mamy jakieś tam różne pomysły na to, jak zliftingować to ''7'', czyli wprowadzić jakieś małe zmiany, żeby dla naszych widzów, którzy przyjdą jeszcze raz, też była pewna nowość

- przekazali Kaczorowska i Rogacewicz.

Jesteście ciekawi, czym tym razem zaskoczą fanów Agnieszka i Marcin?

Zobacz także: