10 maja Radosław Majdan obchodzi swoje 48. urodziny! Z tej okazji jubilat opublikował w mediach społecznościowych wpis, który wzbudził niemałe emocje wśród fanów. Na jego podstawie wielu stwierdziło, że sportowiec został już ojcem!

Reklama

Jednak najnowsze zdjęcie Małgorzaty Rozenek rozwiało już wszelkie wątpliwości fanów. Gwiazda nadal jest w ciąży i przygotowała swojemu mężowi wyjątkową urodzinową niespodziankę. Zobaczcie jaką!

Zobacz także: Kto zachwyca naturalną urodą? Małgorzata Rozenek bez sztucznych rzęs wygląda zupełnie inaczej, ale nadal uroczo!

Małgorzata Rozenek przygotowała dla męża urodzinową niespodziankę!

W niedzielę 10 maja Radosław Majdan skończył 48 lat! W mediach społecznościowych sportowca pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń od fanów, ale także... gratulacji! Internauci błędnie zinterpretowali wpis przyszłego taty i na jego podstawie stwierdzili, że Radosław Majdan już został ojcem.

Lepszego prezentu na urodziny, nie mogłem sobie wymarzyć ???????????????????????????? #dzidziuśmajdana???????????? - brzmi wpis Radosława Majdana, który wywołał tak wiele emocji wśród fanów.

Jednak już z całą pewnością wiadomo, że domysły fanów okazały się błędne! Kilka godzin po publikacji postu Radosława Majdana, swój wpis w mediach społecznościowych zamieściła jego ciężarna żona. Gwiazda pochwaliła się piękną niespodzianką, którą przygotowała dla swojego ukochanego!

Zobacz także

Chociaż w związku z panującą epidemią para nie mogła zorganizować przyjęcia, to jednak taki prezent na pewno spodobałby się każdemu! Największe wrażenie robi tort!

Plan był taki: mój mąż jest wielkim fanem @peakyblindersofficial ???? a od jakiegoś czasu, ja też???? bardzo chciałam zorganizować Radziowi przyjęcie niespodziankę w tym stylu. Ubranie czekało, charakterystyczne kaszkiety szyte na miarę i według reguł Peaky Blinders, czekały jako prezent, a przepiękny tort miał dopełnić całości???????????????????? ale w obecnych czasach, impreza będzie musiała poczekać ????‍♀️ nie szkodzi ???? zrobiliśmy sobie Peaky Blinders Party w domu???????????? @r_majdan wszystkiego najlepszego kochanie ❤️ niedługo szykuję coś ekstra ???????????????? KOCHAM CIĘ ❤️ - napisała Małgorzata Rozenek.

Musimy przyznać, że prezent, który przygotowała Radosławowi Majdanowi jego żona jest niesamowity! Jednak jak przyznała Małgorzata Rozenek, już za niedługo szykuje dla swojego męża coś ekstra, co zapewne oznacza narodziny synka!

Oczywiście Radosławowi Majdanowi składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe i życzymy dużo zdrowia całej rodzinie! Tymczasem zobaczcie jaką piękną niespodziankę przygotowała dla męża Małgorzata Rozenek. Tort jest tak piękny, że aż żal go jeść!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już niedługo powitają na świecie synka! Będzie to pierwsze dziecko pary.

Instagram

Internauci w dniu urodzin sportowca zaczęli składać mu gratulacje z okazji... narodzin syna! Fani jednak błędnie zinterpretowali wpis sportowca, który swoimi słowami chciał podkreślić, że najpiękniejszym urodzinowym prezentem jest dla niego ciąża partnerki!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama