Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek nie może świętować Walentynek?! "Nocy nikt nam nie zabierze"

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną w końcu wróciła ze słonecznego Meksyku, a kiedy wylądowali już w Polsce, powitała ich piękna zima. Gwiazda nie ukrywa, że tęskniła za domem, i jak się okazuje, już czeka na nią masa praca. I choć niektóre "święta", jak Tłusty Czwartek postanowiła sobie odpuścić, wygląda na to, że nie ma zamiaru zrezygnować z Walentynek. Co takiego zaplanowała dla siebie i Radosława Majdana na ten wyjątkowo romantyczny czas? Niestety, tegoroczne świętowanie miłości przez gwiazdorskie małżeństwo wcale nie będzie takie łatwe. 

Małgorzata Rozenek nie może obchodzić Walentynek?

Zeszłoroczne Walentynki Małgorzata Rozenek z pewnością zapamięta na długo. Nie dość, że gwiazda spodziewała się wtedy przyjścia na świat Henia, to jeszcze Radosław Majdan z samego rana zaskoczył ją ogromnym bukietem czerwonych róż, ułożonych w kształt serca - tak dużym że zasłonił niemal całą Małgorzatę Rozenek! Co więcej, świętowanie miłości jest dla gwiazdy niezwykle ważne. 

"Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana” Erich Osterfield. Myślę, że to dotyczy również mężczyzn. Tej wszechogarniającej siły Wam życzę. Kochajcie się - pisała rok temu Małgorzata Rozenek. 

Niestety, wiele wskazuje na to, że w tym roku święto miłości w rodzinie Rozenek-Majdan będzie wyglądało zupełnie inaczej, a zawodowe plany gwiazd mogą sprawić, że małżonkowie nie będą mieli zbyt dużo czasu, by się sobą nacieszyć. 

U nas w tym roku Walentynki mocno zawodowo - zaczęła Małgorzata Rozenek - To prawda, że ja i Radosław pracujemy w Walentynki. No ale nocy nikt nam nie zabierze - podsumowała z nadzieją. 

Czy aby na pewno? Współpasażerka Małgorzaty Rozenek podczas nagrywania rozmowy słusznie zauważyła, że nawet i noc może zostać im odebrana. Przez kogo? Oczywiście, że przez Henia.

Faktycznie, może być tak, że Henryk nie będzie zwolennikiem teorii, żeby mama i tata romantycznie spędzili ten wieczór, ale może da się jakoś przekonać, żeby położyć się spać - skomentowała gwiazda. 

Cóż, miejmy nadzieję, że jednak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w tym wyjątkowym dniu znajdą choć chwilę dla siebie. Kto wie, może gwiazda ponownie zostanie zaskoczona wielkim bukietem w łóżku?

Zobacz także: Zaskakujący komentarz pod rodzinnym zdjęciem Małgorzaty Rozenek i mocna riposta gwiazdy! Poszło o dzieci

Małgorzata Rozenek w swojej relacji na InstaStory przyznała, że tegoroczne Walentynki mogą wyglądać w jej rodzinie zupełnie inaczej. Czy jednak Radosław Majdan postanowi ją czymś zaskoczyć? W zeszłym roku obudził ją pięknym bukietem róż!

Małgorzata Rozenek z bukietem róż
Instagram

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to jedno z najpopularniejszych i najgorętszych małżeństw w polskim show-biznesie. Fani uwielbiają oglądać ich wspólne, rodzinne fotografie. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na kanapie
Instagram

Czy mały Henio faktycznie nawet na moment nie odpuści swoim rodzicom w tym wyjątkowym dla nich dniu? Cóż, pozostaje nam czekać na relacje Małgorzaty Rozenek. 

 

 

Więcej na temat Magłorzata Rozenek
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48