Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka
Małgorzata Rozenek w czarnym swetrze na zakupach

Radosław Majdan właśnie skończył 47 lat! Z tej okazji sportowiec zorganizował w jednej z warszawskich restauracji imprezę, na którą zaprosił rodzinę i bliskich. Wśród gości nie zabrakło jego ukochanej żony, która na przyjęciu zachwycała swoją stylizacją!

Zobaczcie jak Małgorzata Rozenek-Majdan ubrała się na urodziny Radka. Wcześniej kupiła mu prezent! 

1/5
Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka
Eos

Dzień przed imprezą urodzinową byłego bramkarza Małgorzata udała się na zakupy w celu poszukiwania idealnego prezentu dla ukochanego męża. "Perfekcyjna Pani Domu" postawiła na luźny look, czyli jeansy z dziurami i obcisłą, czarną bluzkę. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan znów zmieni nazwisko? 

2/5
Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka
Eos

Nie wiadomo, co Radkowi kupiła Małgorzata, jednak gwiazda luksusowy sklep wnętrzarski opuściła w bardzo dobrym humorze. Na Instagramie gwizdy fani zachwycili się jej stylizacją. 

Gosiu szczerze dziś wyglądasz mega, skromnie i bardzo klasycznie... Wolę cię właśnie tak!

Piękny sweterek - pisali internauci. 

3/5
Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka
Eos

Skromna stylizacja podczas poszukiwania prezentu bardzo różniła się od tej na imprezie Radka. Rozenek-Majdan postawiła na bardzo krótkie szorty, które odsłoniły jej długie i opalone nogi. Do tego wysokie obcasy, w których z pewnością ciężko było złapać równowagę. Jednak dla gwiazdy takie buty z pewnością nie są żadnym problemem!

4/5
Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka
Eos

Małgorzata na miejsce przyjechała taksówką. Radosław odebrał żonę. Z pewnością był zachwycony jej wyglądem. 

5/5
Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka
Eos

Para do restauracji weszła razem, trzymając się za dłonie. Przyjęcie trwało ponoć kilka godzin. Radkowi jeszcze raz życzymy dużo zdrowia!