Najnowsza produkcja Patryka Vegi z prowadzącą "Projekt Lady" już niebawem ujrzy światło dzienne. Niedawno ukazał się oficjalny plakat filmu, a Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca na nim swoim seksapilem oraz... dekoltem. To trzeba zobaczyć!

Reklama

Nowy film Vegi z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej

W sieci pojawił się oficjalny plakat najnowszego filmu Patryka Vegi, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan gra jedną z głównych ról. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy i wszystko wskazuje na to, że w "Miłość, sex & pandemia" gwiazda naprawdę nas zaskoczy. Mimo że gwiazda TVN obawia się, że nie poradziła sobie z rolą, która podobno całkowicie odbiega od jej prawdziwego "ja", fani uspokajają ją, że na pewno dała z siebie wszystko i wyrażają swoje wsparcie. W dodatku zarówno na zdjęciach z planu, jak i na plakacie filmu, gwiazda wygląda zniewalająco! Sami zobaczcie!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w zjawiskowej sukni na finale "Projekt Lady"! Dół kreacji odbiera mowę!

Instagram @m_rozenek

Na pierwszy rzut oka widać, że postać grana przez Rozenek nie należy do tych "najdelikatniejszych". Z pewnością było to ogromnie trudne, ale i ekscytujące wyzwanie aktorskie. Sama gwiazda opowiedziała w rozmowie z Party.pl o swojej roli:

- Ciężko mi zagrać kobietę, która się nie uśmiecha, nie ma energii. Ja wiem, z czego to wynika, ja ją rozumiem. Nora jest ważna bardzo w moim sercu, ale ja jestem dokładnie inna kobietą - wyznaje Małgorzata Rozenek-Majdan. - Ona jest ostra, ale to też trochę, jak uczestniczki "Projektu Lady", swoją nieśmiałość, skrzywdzenie, maskuje pod takim agresywnym płaszczykiem - dodaje.

Ostry charakter wiąże się z równie ostrym wyglądem. Filmowa Nora lubi czerń, lateks i... duże dekolty. Trzeba przyznać, że Małgorzata prezentuje się w tych kreacjach doskonale.

Zobacz także

Zobacz także: Radosław Majdan ostro reaguje na krytykę fanów. "Zawistnicy tacy jak ty..."

Mat. prasowe

Fanom Małgorzaty Rozenek-Majdan zdecydowanie przypadła do gustu jej "ostra wersja". Komentarze pod zdjęciami z planu mówią same za siebie:

- Ślicznie Pani wygląda Pozdrawiam ze Szczecina Pani wielki fan ????????⚓

- Bardzo kobieco

- Dobrze się Pani trzyma jak na 52 lata ????❤️❤️❤️❤️

Reklama

A Wam, jak podoba się nowa odsłona "Perfekcyjnej Pani Domu"?

Instagram/Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama