Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
SCREEN FILMU MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA”

"Miłość, Seks & Pandemia". Radosław Majdan komentuje erotyczne sceny z Małgorzatą Rozenek. Zdziwieni!?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
SCREEN FILMU MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA”

Kiedy światło dzienne ujrzał zwiastun filmu Patryka Vegi "Miłość, Seks & Pandemia", w sieci zrobiło się naprawdę gorąco, po części również za sprawą mocnych, erotycznych scen, w których pierwsze skrzypce grała Małgorzata Rozenek. Gwiazda, która w wieku 42 lat zaliczyła swój aktorski debiut, wcieliła się w rolę Nory, jak mogłoby się wydawać, dość nieposkromionej kobiety. Jak na odważne kadry z udziałem swojej żony zareagował Radosław Majdan, i co sądzi o jej namiętnych pocałunkach na planie? Sportowiec nie pozostawił tego bez komentarza. 

Radosław Majdan skomentował mocne sceny Małgorzaty Rozenek u Vegi! Co sądzi o zwiastunie filmu "Miłość, Seks & Pandemia"?

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Małgorzaty Rozenek jeszcze nie widzieliśmy i wszystko wskazuje na to, że w najnowszym filmie Patryka Vegi gwiazda naprawdę nas zaskoczy. Choć wiadomo, że praca aktora wiąże się z wieloma poświęceniami, a niektóre role wymagają prawdziwej odwagi i wyzbycia się pewnych zahamowań, sądząc po zwiastunie "Miłości, Seksu & Pandemii" Małgorzacie Rozenek wcale to nie przeszkadzało. Tylko czy nie przeszkadzało również Radosławowi Majdanowi? Sportowiec pozwolił sobie na małą uwagę... 

Ciesze się Skarbie, że zrealizowałaś swoje kolejne marzenie, ale jeszcze bardziej się cieszę, że Wojtek Sikora zupełnie nie jest w Twoim typie, mimo że super z niego facet. Wiem ile pracy Cię to kosztowało i ile radości Ci to przyniosło, a najbardziej podobałaś mi się w ostatniej scenie #ktomawiedziectenwie - napisał tajemniczo w komentarzu pod postem Małgorzaty Rozenek - Tylko jeśli miałbym mieć uwagi do zwiastuna: to za mało się w nim całowałaś - dodał.

Fanom gwiazdorskiego małżeństwa zdecydowanie spodobał się komentarz Radosława Majdana. Nie ukrywamy jednak, że bardzo ciekawi nas ta ostatnia scena. Jak myślicie, czego możemy się spodziewać? Wiadomo jednak, że Radek może czuć się całkowicie bezpieczny, bo mimo wszelkich starań Wojtek Sikora nie zdołał zawrócić w głowie jego żonie.

Radosław Majdan starałem się jak mogłem, ale Małgosia nawet w wannie mówiła Radzio i Radzio i Pysiula i Pysiula, więc Radek.... czułem jakbyś tam z Nami był. Ściskam! - napisał filmowy partner Małgorzaty Rozenek.

A Wy widzieliście już zwiastun filmu Patryka Vegi? 

Zobacz także: Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" z udziałem Małgorzaty Rozenek! ZWIASTUN

Małgorzata Rozenek zaliczyła swój aktorski debiut. Choć póki co nie wiadomo kiedy "Miłość, Seks & Pieniądze" Patryka Vegi trafi na ekrany, fani już nie mogą doczekać się, aż zobaczą ją w roli Nory. 

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48