Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
SCREEN FILMU MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA”
Newsy

"Miłość, Seks & Pandemia". Radosław Majdan komentuje erotyczne sceny z Małgorzatą Rozenek. Zdziwieni!?

Radosław Majdan musiał to skomentować. Sportowiec odpowiedział na mocne sceny Małgorzaty Rozenek w "Miłość, Seks & Pandemia" Patryka Vegi.

Kiedy światło dzienne ujrzał zwiastun filmu Patryka Vegi "Miłość, Seks & Pandemia", w sieci zrobiło się naprawdę gorąco, po części również za sprawą mocnych, erotycznych scen, w których pierwsze skrzypce grała Małgorzata Rozenek. Gwiazda, która w wieku 42 lat zaliczyła swój aktorski debiut, wcieliła się w rolę Nory, jak mogłoby się wydawać, dość nieposkromionej kobiety. Jak na odważne kadry z udziałem swojej żony zareagował Radosław Majdan, i co sądzi o jej namiętnych pocałunkach na planie? Sportowiec nie pozostawił tego bez komentarza. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o synku i podziale obowiązków: "Radkowi trafiła się gorsza zmiana"

Radosław Majdan skomentował mocne sceny Małgorzaty Rozenek u Vegi! Co sądzi o zwiastunie filmu "Miłość, Seks & Pandemia"?

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Małgorzaty Rozenek jeszcze nie widzieliśmy i wszystko wskazuje na to, że w najnowszym filmie Patryka Vegi gwiazda naprawdę nas zaskoczy. Choć wiadomo, że praca aktora wiąże się z wieloma poświęceniami, a niektóre role wymagają prawdziwej odwagi i wyzbycia się pewnych zahamowań, sądząc po zwiastunie "Miłości, Seksu & Pandemii" Małgorzacie Rozenek wcale to nie przeszkadzało. Tylko czy nie przeszkadzało również Radosławowi Majdanowi? Sportowiec pozwolił sobie na małą uwagę... 

Ciesze się Skarbie, że zrealizowałaś swoje kolejne marzenie, ale jeszcze bardziej się cieszę, że Wojtek Sikora zupełnie nie jest w Twoim typie, mimo że super z niego facet. Wiem ile pracy Cię to kosztowało i ile radości Ci to przyniosło, a najbardziej podobałaś mi się w ostatniej scenie #ktomawiedziectenwie - napisał tajemniczo w komentarzu pod postem Małgorzaty Rozenek - Tylko jeśli miałbym mieć uwagi do zwiastuna: to za mało się w nim całowałaś - dodał.

Fanom gwiazdorskiego małżeństwa zdecydowanie spodobał się komentarz Radosława Majdana. Nie ukrywamy jednak, że bardzo ciekawi nas ta ostatnia scena. Jak myślicie, czego możemy się spodziewać? Wiadomo jednak, że Radek może czuć się całkowicie bezpieczny, bo mimo wszelkich starań Wojtek Sikora nie zdołał zawrócić w głowie jego żonie.

Radosław Majdan starałem się jak mogłem, ale Małgosia nawet w wannie mówiła Radzio i Radzio i Pysiula i Pysiula, więc Radek.... czułem jakbyś tam z Nami był. Ściskam! - napisał filmowy partner Małgorzaty Rozenek.

A Wy widzieliście już zwiastun filmu Patryka Vegi? 

Zobacz także: Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" z udziałem Małgorzaty Rozenek! ZWIASTUN

Małgorzata Rozenek zaliczyła swój aktorski debiut. Choć póki co nie wiadomo kiedy "Miłość, Seks & Pieniądze" Patryka Vegi trafi na ekrany, fani już nie mogą doczekać się, aż zobaczą ją w roli Nory. 

 

Zobacz także
Oto luksusowe mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Chłodna marmurowa łazienka i niezwykle przytulna kuchnia

Oto luksusowe mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Chłodna marmurowa łazienka i niezwykle przytulna kuchnia

Małgorzata Rozenek

Kim chce zostać syn Małgorzaty Rozenek? Ma nietypową pasję. "Prawdziwy talent"!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kryminale Patryka Vegi! Dla nowej roli zrezygnuje z pracy w telewizji?
Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kryminale Patryka Vegi! Dla nowej roli zrezygnuje z pracy w telewizji?

Tego nikt się nie spodziewał! Jak donosi "Party", kariera filmowa Małgorzaty Rozenek-Majdan rozkręca się na dobre! Okazuje się, że gwiazda dostała kolejną propozycję roli – tym razem w nowym kryminale Patryka Vegi. Czy to oznacza, że dla kina zamierza porzucić telewizję? Małgorzata Rozenek-Majdan aktorski debiut ma już za sobą! Zagrała jedną z głównych ról w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”, który z powodu pandemii wciąż czeka na premierę kinową. Małgorzata zagrała tam postać Nory – niezależnej fotografki, która straciła wiarę w miłość. Ostatnio zaś, Rozenek-Majdan kręciła zdjęcia do  kolejnego projektu - komedii romantycznej. W jakiej roli ją zobaczymy? Zagram przyjaciółkę głównego bohatera, która pomaga mu rozwiązywać problemy sercowe. To mała, ale zauważalna rola – mówi Rozenek-Majdan. Okazuje się, że Patrykowi Vedze tak dobrze współpracowało się z Małgorzatą, że  reżyser ma już dla niej następną propozycję! Jaką? Małgorzata Rozenek-Majdan dołącza do stajni gwiazd Patryka Vegi! Patryk Vega nie ukrywa, że praca z Małgorzatą należała do przyjemności. Okazuje się, że reżyser i gwiazda złapali świetny kontakt już na pierwszym spotkaniu. Co więcej, łączy ich nie tylko perfekcjonizm, ale też podobne poczucie humoru. Reżyser zatrudniając Małgorzatę do filmu „Miłość, seks & pandemia” od razu wiedział, w jakiej roli chce ją obsadzić. Zależało mu, by gwiazda wyszła poza swoją strefę komfortu i pokazała widzom zupełnie inne oblicze. I to się udało, bo dla tej roli Rozenek-Majdan dała się oszpecić . Małgosia jest wspaniałą, charyzmatyczną kobietą z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Od pierwszego spotkania wiedziałem, że chcę z nią pracować i nie będzie to jeden...

Zwiastun filmu Patryka Vegi
screen filmu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA”
Newsy
Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" z udziałem Małgorzaty Rozenek! ZWIASTUN
Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" z udziałem Małgorzaty Rozenek! ZWIASTUN

Patryk Vega opublikował w mediach społecznościowych zwiastun najnowszego filmu "Miłość, seks & pandemia". Nie mogło w nim zabraknąć naprawdę mocnych scen, w których zobaczymy m.in. Małgorzatę Rozenek, Annę Muchę i Zofię Zborowską. Zapowiedź już wywołała w sieci falę komentarzy. Z jednej strony Internauci nie mogą się doczekać całego filmu, a z drugiej krytykują i piszą wprost, że to "kolejny tasiemiec". Ten zwiastun trzeba zobaczyć! Mocne sceny w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" Patryk Vega nie zdecydował się na przerwanie prac nad swoimi kolejnymi projektami nawet w dobie pandemii. Teraz reżyser opublikował zwiastun swojego nowego filmu, który nawiązuje właśnie do trudnego - 2020 roku, który zdominował koronawirus. Zobaczymy w nim, jak zdaniem reżysera zmieniły się relacje międzyludzkie i przed jakimi wyborami musiało stanąć wiele osób: To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film. ⁣ Kochani, życzę Wam, aby nadchodzący rok był czasem pozytywnych zmian oraz ukojenia ❤️⁣ - napisał Patryk Vega na Instagramie.  Pod zwiastunem nowego filmu zawrzało. Z jednej strony pojawiają się komplementy pod adresem reżysera, a z drugiej jest cała masa krytycznych głosów, z których wynika, że każdy film Patryka Vegi oparty jest na kontrowersji i mocnych scenach seksu: Bardzo doceniam pana Patryka Vegę bo dostrzega w jakim miejscu historii się znajdujemy. Wielki szacunek. Niestety ale Pana dobre filmy już dawno...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z rodziną wyjeżdżają w podróż kamperem.
Instagram @m_rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek zabiera rodzinę w kolejną podróż! Bez luksusów ale... z kamerami?! 
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tę rodzinną wyprawę planowali od dawna. Tuż po powrocie z Meksyku jadą nim na wakacje życia. Pierwszy przystanek: Szwecja.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan  zakochali się w Norwegii, kiedy byli w odwiedzinach u brata Radosława, Cezarego, który mieszka tam od lat. Teraz chcą zobaczyć więcej! W lipcu wynajmują więc dużego luksusowego kampera i ruszają nim na północ. Pierwszy przystanek: Szwecja. Pojadą całą rodziną?  Magorzata Rozenek z rodziną na wyprawie kamperem „Na pokładzie” znajdą się nastoletni Tadeusz i Stanisław oraz roczny Henryk, ale nie tylko, bo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą również zabrać swoje psy. Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest z tego, że kocha luksus i program " Azja Express " był dla niej trudnym wyzwaniem. Ciekawe, jak poradzą sobie tym razem. Liczymy na obszerne relacje na ich Instastories . To będzie prywatna podróż, nie reality show – zapewnia osoba z otoczenia gwiazdy. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dawno nie mieli tak długich wakacji: już trzy razy w tym roku byli w Tulum w Meksyku. Teraz chcą szybko się spakować i pojechać w chłodniejsze regiony świata. Uznali, że po pracowitym roku i szybkim powrocie Małgorzaty do pracy (na plan „Projektu Lady”) całej rodzinie należy się odpoczynek. w Polsce nie mają teraz wyzwań zawodowych, czeka ich tylko premiera filmu „Miłość, seks i pandemia” w reżyserii Patryka Vegi, w którym Rozenek-Majdan zagrała fotografkę. Zobacz także: Gwiazdy na Paradzie Równości: Julia Kamińska, Małgorzata Rozenek, Kayah. Kto jeszcze pojawił się na marszu? Więcej o planach Małgorzaty Rozenek i jej rodziny dowiecie się z najnowszego numeru "Party".  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybierają się w kolejną rodzinną wyprawę. Tym razem nie będzie to luksusowy hotel a przygoda w kamperze!  Kurort Tulum  w Meksyku to ulubione miejsce...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik