Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

TYLKO U NAS: Wiemy, ile Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zarobili na reklamie! Co zrobią z pieniędzmi?

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Kultowe zdanie „Nie mów do mnie teraz", które Małgorzata Rozenek-Majdan wypowiedziała w show „Azja Express” do Radosława Majdana, znalazło się teraz w kampanii jednej z sieci komórkowych. Reklamę oglądamy nie tylko w telewizji, ale i w Internecie. Małgorzata promuje ją także na Instagramie – jej profil jest obserwowany przez ponad ćwierć miliona ludzi. Para odcina kupony od udziału w telewizyjnym programie. Jakie honorarium otrzymali gwiazda TVN i jej mąż za udział w reklamie?

 

Ile Małgorzata Rozenek i Radek Majdan dostali za udział w reklamie?

Jak ustalił magazyn „Flesz”, są to 2 mln złotych! Duża część tych pieniędzy trafi na konto, jakie dla swoich synów Małgorzata Rozenek-Majdan utworzyła już kilka miesięcy temu. Co zrobią z resztą?

Małgosia i Radek przeznaczą też sporą kwotę na cel charytatywny. Jaki? Jeszcze nie podjęli decyzji – mówi „Fleszowi” Wiktor Krajewski, menedżer gwiazdy.

Kilka miesięcy temu Majdanowie przekazali część swojego wynagrodzenia za swoją ślubną sesję zdjęciową dla magazynu „Viva!” na rehabilitację młodego piłkarza Rafała Kośca. Czy każdą zarobioną kwotą będą się teraz dzielić z potrzebującymi? Więcej czytaj w magazynie „Flesz".

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek powiedziała synom, że urodzili się dzięki in vitro!

 

Udział w programie „Azja Express" przekłada się teraz na zarobki pary. Wystąpili w reklamie sieci telefonii komórkowej.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w reklamie sieci komórkowej

Gwiazda lubi pomagać? Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestowała na ulicach Warszawy razem ze swoją rodziną.

Małgorzata Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem i dziećmi zbierają pieniądze na WOŚP

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44