Małgorzata Rozenek w białych spodenkach
Newsy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi na spacerze! Staś i Tadzio to już duzi chłopcy!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi na spacerze! Staś i Tadzio to już duzi chłopcy!
Małgorzata Rozenek w niebieskiej marynarce
Newsy
Małgorzata Majdan?! Czy Małgorzata Rozenek po ślubie przyjmie nazwisko męża? "Negocjujemy!"
Małgorzata Majdan?! Czy Małgorzata Rozenek po ślubie przyjmie nazwisko męża? "Negocjujemy!"

Małgorzata Rozenek zmieni nazwisko po ślubie? Już niebawem gwiazda i Radosław Majdan powiedzą sobie "tak". Ich ślub jest drugim najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w tym roku. Pierwszy z nich już się odbył w minioną sobotę. To wtedy Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak powiedzieli sobie "tak" w romantycznej Wenecji. Teraz wszyscy czekają na kulisy uroczystości Małgorzaty Rozenek i sportowca. Jak na razie wiadomo tyle, że suknię uszyje gwieździe Eva Minge i z pewnością będzie to wyjątkowa kreacja. W końcu prowadząca "Projekt Lady" wie, jak zwrócić na siebie uwagę. W rozmowie z tvn.pl zdradziła też, co stanie się z suknią ślubną po długo wyczekiwanym dniu: Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ta suknia później zostanie przekazana na cele charytatywne. Eva ma bardzo prężnie działającą fundację, która pomaga samotnym matkom. Ja cieszę się, że w ten sposób mogę przyczynić się do tego, aby komuś pomóc. Pierwsze przymiarki już za nami. Będzie pięknie! Miało być skromnie, wyjdzie jak zawsze. W czasie rozmowy padło również pytanie, czy Małgorzata Rozenek ma zamiar przejąć nazwisko po Radosławie Majdanie. Jej odpowiedź zaskakuje! Nie wiem, zastanawiamy się. To znaczy negocjujemy tę kwestię. Szczerze mówiąc nie chce mi się zmieniać dokumentów.  Czy Waszym zdaniem Małgorzata Rozenek powinna zmienić nazwisko?   Zobacz:  Małgorzata Rozenek pokazała zabawne zdjęcia ze znaną trenerką. Kto pojawi się na planie jej nowego programu?​   Czy Małgorzata Rozenek zmieni nazwisko po ślubie? Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zbliża się wielkimi krokami

Małgorzata Rozenek zaprosiła do swojego programu słynną trenerkę
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek pokazała zabawne zdjęcia ze znaną trenerką. Kto pojawi się na planie jej nowego programu?
Małgorzata Rozenek pokazała zabawne zdjęcia ze znaną trenerką. Kto pojawi się na planie jej nowego programu?

Ewa Chodakowska wystąpi w programie Małgorzaty Rozenek . Prowadząca nowe show stacji TVN Style pochwaliła się wspólnymi fotkami ze słynną trenerką. Ewa Chodakowaka pojawiła się na planie "W dobrym stylu" w sportowej stylizacji - czyżby więc panie zamierzały ostro ćwiczyć przed kamerami? Sądząc po opisach pod fotkami na Instagramie, tego właśnie możemy się spodziewać. #wdobrymstylu #zaraz #przed #kamerami #ewa #da #mi #wycisk - napisała Małgorzata Rozenek. Przypominamy, że program "W dobrym stylu" zobaczymy już we wrześniu na antenie TVN Style. Do tej pory Małgorzata Rozenek zdradziła, że w show, które prowadzi zobaczymy m.in. Mateusza Gesslera, Darię Widawską czy Dorotę Szelągowską.   Będziecie oglądać program Małgorzaty Rozenek ?   Zobacz także: Skręty brzucha to ćwiczenia, dzięki którym odzyskasz talię   Ewa Chodakowska wystąpi w programie "W dobrym stylu".   Panie będą razem ćwiczyć przed kamerami.   Małgorzata Rozenek zaprosiła trenerkę do swojego programu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na balu fundacji TVN
ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Wiemy, kto dostał zaproszenie na ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana!
Jakie gwiazdy będą bawić się na ich weselu?

Party.pl udało się ustalić kto został zaproszony na ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Uroczystość już niedługo. Jak się dowiadujemy, na swój ślub Rozenek i Majdan zaprosili: Ewę Chodakowską z mężem Lefterisem, Hannę Lis, Łukasza Jemioła, Tomasza Iwana, Rinke Rooyensa, Ewe Minge i Michała Malitowskiego. To przyjaciele pary młodej, dlatego nic dziwnego, że będą świadkami najpiękniejszego dnia Małgosi i Radka. Ewa Minge jest też projektantką ślubnej sukni Małgorzaty Rozenek! Jak zapowiedziała prezenterka, gdy ją zobaczymy, będziemy pod wrażeniem. Czekamy z niecierpliwością! Tymczasem  Małgosia Rozenek przyznała, że ludzie nie wierzyli, iż to, co łączy ją z Radkiem Majdanem zakończy się ślubem. Czasem spotykam się z osobami, które wątpiły w naszą relację.  Są zdziwione, że tak do siebie pasujemy i że jesteśmy normalni. Bo my teraz prowadzimy normalne życie - mówiła w tygodniku "Świat i ludzie". -  Sami siebie zaskoczyliśmy. Daliśmy sobie szansę poznać siebie, bo nigdy nie ocenialiśmy ludzi po pozorach i siebie też tak nie oceniliśmy. Nie zakochaliśmy się w tym, co o nas wcześniej pisano. Miłość, przyjaźń to nie są rzeczy, które można sobie odpuścić, bo w życiu zdarzają się bardzo rzadko. Tym bardziej wiemy, co jest dla nas ważne. Niech żyje miłość!   Zobacz także: Małgorzata Majdan?! Czy Małgorzata Rozenek po ślubie przyjmie nazwisko męża? "Negocjujemy!"   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są parą od trzech lat.   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, aby przygotować perfekcyjny ślub wynajęli weeding planerkę. Dla Małgorzaty będzie to trzeci ślub.  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner