Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w klapkach za 2500 zł i Radosław Majdan na rodzinnym spacerze! Wypoczywają w pięknych okolicznościach przyrody

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali przyłapani przez paparazzi na rodzinnym spacerze! Małżeństwo oczywiście zabrało ze sobą Henryczka - tym razem ta urocza rodzina postanowiła spędzić czas w przepięknych okolicznościach przyrody. Para wybrała wygodne stroje i nawet ubrała się pod kolor wózeczka! Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek nigdy wcześniej nie pokazała tak odważnego zdjęcia! Fanka: "Zapomniała Pani chyba coś ubrać". Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na rodzinnym spacerze! Wypoczywają w pięknych okolicznościach przyrody

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są szczęśliwymi rodzicami Henryczka od 4 miesięcy. Dokładnie 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł upragniony synek tej pary. Od tego czasu dumni rodzice nie przestają zamieszczać nowych fotografii ze swoją pociechą. Maluszek był dla nich ogromnym marzeniem - bardzo długo starali się, aby ich rodzina się powiększyła. Nic więc dziwnego, że swoim szczęściem małżonkowie chcą dzielić się z całym światem! 

Ale Henia i jego rodziców uwielbiają także śledzić paparazzi, którzy po raz kolejny przyłapali Małgorzatę i Radosława na wspólnym spacerze z Heniem. Tym razem małżeństwo wybrało się z synkiem do lasu. Zobaczcie jak wyglądali! 

Małgorzata Rozenek

Zarówno Małgorzata Rozenek jak i Radosław Majdan, zdecydowali się na wygodne stroje. Tym razem królowała biel! 

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek postawiła na wygodny, dresowy komplet, do którego dopasowała klapki w tym samym kolorze od J. W. Anderson. Buty są ozdobione wytłoczonym logo oraz dekoracyjną aplikacją w złotym kolorze. Do tego mają czarną, gumową podeszwę. Klapki, które ma na sobie dziennikarka dostaniecie na stronie vitkac.com w cenie 2405 złotych.

Małgorzata Rozenek w klapkach za 2500 zł J.W.Anderson

Z kolei jej mąż założył białą bluzę i krótkie spodenki w tym samym kolorze. Czyżby małżeństwo zdecydowało się ubrać pod kolor wózeczka Henia? 

Małgorzata Rozenek

Para stara się poświęcać swojemu synkowi każdą wolną chwilę. Tym razem zdecydowali się na spacer po lesie. Uwielbiamy patrzeć na tę wspaniałą rodzinę, a Wy?

Małgorzata Rozenek

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01