Potocka wydała książkę o Ciechowskim
ONS

Szok! Potocka: Byłam kobietą do wynajęcia

Potocka wydała książkę o Ciechowskim
ONS

Od śmierci Grzegorza Ciechowskiego minęło już ponad 12 lat, ale emocje wokół jego osoby i życia prywatnego muzyka nie ustają. Kilka miesięcy temu głośnego wywiadu udzieliła jego ostatnia partnerka, Anna Skrobiszewska. Opowiedziała o traumatycznych przeżyciach i mocno zaatakowała Małgorzatę Potocką, z którą Ciechowski był związany wcześniej. Przypomnijmy: Wdowa po Ciechowskim atakuje Potocką: Mieliśmy romans

Swoją wersję wydarzeń postanowiła przedstawić też po raz kolejny Potocka. Wspólnie z Krystyną Pytlakowską napisała książkę "Obywatel i Małgorzata", w której opowiada o życiu z legendarnym muzykiem. W sieci pojawiły się już pierwsze fragmenty i trzeba przyznać, że aktorka zadbała o to, aby nie zabrakło w niej szokujących wspomnień. Na pierwszy ogień poszły wyznania o... seksie.

Ja byłam kobietą do wynajęcia, Grzegorz bogatym biznesmenem. Seks był dla niego twórczością, jak muzyka. Potrafiliśmy zatrzymać windę w wieżowcu albo samochodem z rozpędem wjechać w pole i tak zaczynaliśmy się kochać. Kiedy myślę o Grzegorzu, coraz przejrzyściej widzę swoje błędy. Często śni mi się realnie. Wtedy przeprowadzam z nim długie rozmowy. Szkoda, że tylko we śnie - czytamy.


Po takich fragmentach skusicie się na zakup książki o Grzegorzu Ciechowskim?

Zobacz: Szok! Potocka sugerowała aborcję żonie Ciechowskiego?

 

Małgorzata Potocka na gali Viva! Najpiękniejsi 2012

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01