Wdowa po Ciechowskim atakuje Potocką
ONS
Newsy

Wdowa po Ciechowskim atakuje Potocką: Mieliśmy romans

Szokujące wyznania Anny Skrobiszewskiej

Anna Skrobiszewska to wdowa po legendarnym polskim muzyku, Grzegorzu Ciechowskim, który zmarł po operacji tętniaka serca w 2001 roku. Pierwszą znaną partnerką Ciechowskiego była aktorka, Małgorzata Potocka.

Skrobiszewska związała się z liderem Republiki w czasie, gdy ten jeszcze był formalnie w związku z Potocką, a ona sama była opiekunką ich córki. Po jego śmierci jego pierwsza partnerka udzieliła kilku wywiadów, w których w dość ostrych słowach wypowiadała się na temat byłego męża i samej Skrobiszewskiej. Nie brakowało oskarżeń i publicznego prania brudów. Anna Skrobiszewska postanowiła w końcu przerwać milczenie i przedstawić swoją wersję wydarzeń na łamach nowej "Gali", gdzie możemy przeczytać z nią obszerny wywiad.
 

Nie mogę pozwolić na to, aby z premedytacją niszczono dobre imię mojego męża. Mieliśmy romans. Nie jestem z tego dumna, tak się stało, po prostu. Z dnia na dzień coraz więcej czasu spędzaliśmy razem. Małgorzata ciągle gdzies wychodziła, wyjeżdżała (...) Grzegorz był dla mnie całym światem i dlatego nie dam powiedzieć na niego złego słowa - tłumaczy swoją decyzję decyzję Skrobiszewska.


Anna wspomina czas po rozstaniu Ciechowskiego i Potockiej, w którym muzyk był za wpływem byłej partnerki był skreślony w towarzystwie i pozbawiony kontaktu z ich dzieckiem.
 

Wielu ludzi w branży się od Grzegorza odwróciło, nie chcieli z nim pracować. Małgorzata zamknęła dom na klucz i nie pozwalała zbliżać się do niego pod groźbą, że komuś stanie się krzywda. To były straszne sytuacje. Wszystkie jego rzeczy zostały zniszczone, wywiezione lub rozdane. Małgorzata opowiadała też wszystkim, że Grzegorz zostawił ją w ciąży i wiele osób w to wierzyło. Wtedy to naprawdę był towarzyski lincz - wylicza.


Wywiad Skrobiszewskiej pozwolił poznać historię opowiedzianą z perspektywy drugiej strony. Czy takie publiczne wyznania są potrzebne? Powinna waszym zdaniem przerywać milczenie?

Potocka wydała książkę o Ciechowskim
ONS
Newsy
Szok! Potocka: Byłam kobietą do wynajęcia
Szokujące kulisy związku z Grzegorzem Ciechowskim

Od śmierci Grzegorza Ciechowskiego minęło już ponad 12 lat, ale emocje wokół jego osoby i życia prywatnego muzyka nie ustają. Kilka miesięcy temu głośnego wywiadu udzieliła jego ostatnia partnerka, Anna Skrobiszewska . Opowiedziała o traumatycznych przeżyciach i mocno zaatakowała Małgorzatę Potocką , z którą Ciechowski był związany wcześniej. Przypomnijmy: Wdowa po Ciechowskim atakuje Potocką: Mieliśmy romans Swoją wersję wydarzeń postanowiła przedstawić też po raz kolejny Potocka. Wspólnie z Krystyną Pytlakowską napisała książkę "Obywatel i Małgorzata", w której opowiada o życiu z legendarnym muzykiem. W sieci pojawiły się już pierwsze fragmenty i trzeba przyznać, że aktorka zadbała o to, aby nie zabrakło w niej szokujących wspomnień. Na pierwszy ogień poszły wyznania o... seksie . Ja byłam kobietą do wynajęcia, Grzegorz bogatym biznesmenem. Seks był dla niego twórczością, jak muzyka. Potrafiliśmy zatrzymać windę w wieżowcu albo samochodem z rozpędem wjechać w pole i tak zaczynaliśmy się kochać. Kiedy myślę o Grzegorzu, coraz przejrzyściej widzę swoje błędy. Często śni mi się realnie. Wtedy przeprowadzam z nim długie rozmowy. Szkoda, że tylko we śnie - czytamy. Po takich fragmentach skusicie się na zakup książki o Grzegorzu Ciechowskim? Zobacz: Szok! Potocka sugerowała aborcję żonie Ciechowskiego?  

Syn Grzegorza Ciechowskiego w kampanii Bytom
Facebook/Akpa
Newsy
To nie uciszy skandalu z Ciechowskim. Syn muzyka w kampanii znanej marki
Pozuje w koszulkach z wizerunkiem zmarłego ojca

Niespodziewane kontrowersje wywołała niedawno kampania reklamowa polskiej marki garniturów Bytom z udziałem legendarnego muzyka, Grzegorza Ciechowskiego . Jego najbliżsi przyjaciele i muzycy oraz córka, Weronika Ciechowska , mają za złe wdowie po artyście, Annie Skrobiszewskiej , że wyraziła zgodę na wykorzystanie wizerunku muzyka w reklamie. Przypomnijmy:  Skrobiszewska tłumaczy się z reklamy z Ciechowskim: Rozumiem uczuciowe podejście, ale... Teraz sprawa znów może nabrać rumieńców. Do sieci trafiły właśnie kolejne zdjęcia z sesji zdjęciowej, tym razem z udziałem... syna Ciechowskiego i Skrobiszewskiej, Brunona. Młody mężczyzna pozuje w koszulce z wizerunkiem słynnego taty. Nie da się ukryć, że przystojny Bruno jest bardzo podobny do swojego ojca. Ciekawe, jak na to wszystko zareagują muzycy Republiki i środowisko artystyczne, które nie szczędzi słów krytyki całej kampanii. Zobacz:  Ciechowski w kampanii znanej marki. Muzycy Republiki i internauci atakują wdowę po muzyku A tak wyglądała kampania z udziałem Grzegorza: Gwiazdy na pokazie garniturów: 

Potocka sugerowała aborcję kochance Ciechowskiego
Akpa
Newsy
Szok! Potocka sugerowała aborcję żonie Ciechowskiego?
Wstrząsające wyznania wdowy po Ciechowskim

Przytaczaliśmy Wam już przejmujące cytaty z wywiadu Anny Skrobiszewskiej dla "Gali", gdzie opowiada o swoim związku z liderem Republiki, Grzegorzem Ciechowskim i konflikcie z jego partnerką, Małgorzatą Potocką . Przypomnijmy: Wdowa po Ciechowskim atakuje Potocką: Mieliśmy romans To jednak nie koniec szokujących wyznań Skrobiszewskiej. Kobieta zaszła w ciążę z Ciechowskim, gdy ten oficjalnie jeszcze spotykał się z Potocką. To oczywiście nie spodobało się aktorce, ale była w stanie wybaczyć Grzegorzowi, a samej Annie zaproponowała... aborcję. Ta jednak się nie zgodziła.   Pamiętam, że zanim wróciłam ze Stanów, zadzwoniła Małgorzata: "Mieliśmy z Grzegorzem rozmowę, ja wszystko wiem. Grzegorz powiedział, że mnie kocha i chce spróbować jeszcze raz. I ja mam taką propozycję... Jesteś jeszcze w ciąży?". Odpowiedziałam, że tak. "Chcę, żebyśmy się jakoś dogadały". Zapytałam: "O czym ty mówisz?". "Jakoś to załatwimy, zapomnimy o wszystkim, ja nie będę mieć pretensji, bo Grzegorz chce ułożyć sobie ze mną życie". Odpowiedziałam: "Chcę to usłyszeć od Grzegorza". I wtedy się rozłączyła - wspomina Skrobiszewska. Wdowa po Ciechowskim wyznała też, że po rozstaniu z Potocką parę spotkał towarzyski lincz i zostali przy nich tylko nieliczni. Sama Potocka nie kryła też pogardy dla Skrobiszewskiej i obrażała ją przy każdej okazji:   Zostali przy nim (Grzegorzu - red.) tylko nieliczni, najbliżsi przyjaciele. Od nich usłyszeliśmy, co mówiła Małgorzata: "Jeszcze bym zrozumiała, gdyby to była Claudia Schiffer, ale ona? Kucha, sprzątaczka, służąca?" - opowiada. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejna medialna telenowela. Myślicie, że Potocka odpowie na te oskarżenia?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner