Małgorzata Kożuchowska w butach za 1820 złotych

Za te neonowe szpilki Kożuchowska zapłaciła fortunę

 	Małgorzata Kożuchowska w butach za 1820 złotych

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat uważana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek. Aktora swoim stylem wyznacza nowe trendy, którymi inspirują się miliony kobiet. Gwiazda lubi również bawić się modą, a także angażować się w projekty związane z branżą: jest twarzą marki Aryton, a na wielkich galach widujemy ją zazwyczaj w kreacjach od cenionych polskich projektantów.

Na wczorajszej gali TeleKamery 2013 Kożuchowska jak zwykle zachwycała swoją perfekcyjną stylizacją. Efektowna suknia z długimi rękawami pokryta błyszczącymi blaszkami od Gosi Baczyńskiej prezentowała się bardzo nowocześnie i odrobinę awangardowo. Wisienką na torcie całego looku były jednak neonowe szpilki od Jimmiego Choo. Redakcja Fleszstyle.pl dowiedziała się, że w Polsce ten model kosztuje dokładnie 1820 złotych. Z kolorem butów idealnie współgrał pomarańczowy manicure gwiazdy serialu "Rodzinka.pl".

Wiosna niebawem. Małgorzata już wie, że w nadchodzącym sezonie znów powrócą neonowe kolory, jednak tym razem w wyrazistych dodatkach i akcesoriach. A wy jak oceniacie stylizację aktorki?

Zobacz: Modna Kożuchowska w wiosennych trendach na prezentacji kolekcji marki Aryton

Kożuchowska w szpilkach Jimmiego Choo za 1800 złotych


Kożuchowska w szpilkach Jimmiego Choo za 1800 złotych

Podoba ci się ta stylizacja? Zagłosuj na nią tutaj >>>

Wszystkie kreacje gwiazd na TeleKamerach 2013:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22