Maja Sablewska skomentowała pomysł na duet Dody z Edytą Górniak
ONS

Kilka dni temu Edyta Górniak poinformowała swoich fanów na Facebooku o dacie premiery nowej płyty. Diwa mocno jednak zaskoczyła wszystkich swoich wielbicieli, ponieważ nie wyda jej na standardowym krążku. Zobacz: Edyta Górniak wydaje płytę winylową... Pochwaliła się zawartością i datą premiery

Być może artystka skusi się na pomysł Dody i wspólnie z nią nagra duet. Rabczewska w rozmowie z "Faktem" wyznała, że jest chętna na tego eksperyment. Jak na razie diwa nie zabrała w tej sprawie głosu, ale sprawę skomentowała Maja Sablewska, która niegdyś pełniła funkcję menadżerki obu pań. Stylistka przyznała, że gdyby Górniak i Doda połączyły siły to być może podjęłaby się menadżerowania:

Nie odmówiłabym menedżerowania takiemu duetowi! Jeżeli to się wydarzy, to wypiję dobrego szampana. Myślę, że sam fakt, że połączyłyby siły, zostałby doceniony przez widownię. Nawet niezależnie od piosenki. 

W rozmowie z tabloidem pomysł ten oceniła również Elżbieta Zapendowska, która podsunęła gwiazdom pewien pomysł:

Zatkało mnie, szczerze mówiąc. One są z zupełnie innych bajek, ale takie duety otwierają świat. Muszą się najpierw same dogadać, a w to wątpię. Oczywiście byłoby świetnie, gdyby na przykład Jacek Cygan napisał im tekst, a Piotr Rubik skomponował dla nich utwór. 

Jesteście ciekawi jakby to wyszło?

Zobacz na Polki.pl: Jak Edyta Górniak świętowała 42. urodziny?
 
 

Górniak na koncercie sylwestrowym: