Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski znowu razem

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski WRÓCILI do siebie? Znamy prawdę!

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski znowu razem

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znów są razem? Przypominamy, że para rozstała się w ubiegłym roku. Gwiazda TVN i muzyk nie zdradzili przyczyn rozstania, ale też żadne z nich od tamtego czasu nie związało się z nikim innym. Tak Maja podsumowała swój związek z Wojtkiem:

„Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś… może nie wiem czego chce / ale na pewno wiem czego nie chcę. Ja też wiem czego nie chcę… Szkoda życia. Jedno słowo: ULGA”, napisała gwiazda na Instagramie.

 

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie?

Od tamtego czasu Maja nie wypowiadała się na temat swojego poprzedniego związku, ale ten temat znów wrócił, bowiem Maja i Wojtek pojawili się razem na imprezie w warszawskim centrum handlowym VitkAc. Do tego mówi się, że ostatnio byli razem na wycieczce w Amsterdamie. Czy to świadczy o tym, że znów są razem? 

„Może dla niektórych to dziwne, ale nie każde rozstanie oznacza całkowite zerwanie kontaktów. Maja i Wojtek nie są parą, ale wciąż się przyjaźnią, bo po prostu się lubią. Ot, i cała tajemnica (...) To sytuacja na dziś. Kto wie jak się rozwinie…”.zdradza w viva.pl znajomy Sablewskiej.

Myślicie, że Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski znów będą razem?

 

ZOBACZ: Maja Sablewska i Olga Bołądź w ryzykownych spodniach! Ta długość nie służy każdemu. Dlaczego? Czas na POJEDYNEK!

 

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie?

Maja Sablewska w okularach

Kiedyś uchodzili za jedną z najbardziej barwnych par w show-biznesie

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski na spacerze

 

Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50