Maja Hyży nagrała teledysk do utworu "Bluza"
youtube

W swoim pierwszym teledysku Maja Hyży... reklamuje kosmetyki [WIDEO]

Maja Hyży nagrała teledysk do utworu "Bluza"
youtube


Maja Hyży, która aktualnie występuje pod pseudonimem "MAYA" była odkryciem ostatniej edycji programu "X FACTOR". Odpadła przed samym finałem przegrywając z mężem. Kilka miesięcy po zakończeniu show okazało się, że para jest w trakcie rozwodu.  Wokalistka nie przejęła sie rozstaniem i skupiła się na wychowywanu dzieci oraz na rozwoju kariery muzycznej.

Zobacz: Ekskluzywny wywiad z Mają Hyży. Zdradziła nam plany na nowy rok

Pierwszy singiel "Bluza" utrzymany jest w stylistyce bliskiej Kasi Cerekwickiej i Magdy Steczkowskiej. Tekst nawiązuje do rozstania z mężczyzną, co można interpretować jako odniesienie do ostatnich zawirowań w życiu prywatnym Mai.

Zobacz: Maja Hyży nagrała singiel. Będzie hitem?

W teledysku, który jest już dostępny w sieci Maja prezentuje swoje różne odsłony i fryzury oraz chwali się tatuażami. Nie brakuje też scen w której reklamuje produkty sponsora teledysku:

Kochani, uważamy, że MAYA jest niesamowicie utalentowaną i charyzmatyczną artystką, dlatego współpraca z nią jest dla nas powodem do dumy. Dzięki temu projektowi chcieliśmy podkreślić, że jej pasja, zaangażowanie i wewnętrzne piękno idealnie wpisują się w filozofię NIVEA - czytamy w komentarzu firmy
 

Fani nie są do końca zadowoleni z efektu końcowego. Jak możemy przeczytać w komentarzach, spodziewali się oni czegoś więcej po wokalistce. Zgadzacie się z nimi?

Maja Hyży na salonach:

Więcej na temat Maja Hyży stylizacje gwiazd Maya
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43