W 2010 roku największą sensacją trzeciej edycji "Mam talent" było pojawienie się Magdy Welc. 12-letnia wówczas dziewczynka oczarowała widzów oraz jurorów swoim niezwykle mocnym i dojrzałym głosem. W finale pokonała samego Kamila Bednarka i otrzymała główną nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych. Co się dziś z nią dzieje? Zobaczcie najnowsze zdjęcia Magdy Welc!

Reklama

Magda Welc wróciła! Jak dziś wygląda zwyciężczyni "Mam talent"?

Kiedy Magda Welc w 2010 roku pojawiła na castingach do "Mam talent" nikt nie spodziewał się, że 12-letnia dziewczyna posiada tak silny głos. Magda porywała publiczność wykonaniami takich przebojów jak "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena czy "Nie żałuję" Edyty Geppert. W finale show okazała się bezkonkurencyjna - zgarnęła wówczas główną wygraną! Jak dziś prezentuje się wokalistka? W listopadzie Welc kończy 24 lata, a niedawno pojawiła się na warszawskiej premierze widowiska "Hedonist - Variété Show" w Fabryce Norblin. Musimy przyznać, że jest nie do poznania!

Zobacz także: "Mam talent": Uczestniczka zaśpiewała hit Agnieszki Chylińskiej. Głosy identyczne, a reakcja jurorki?

Piotr Podlewski/ AKPA

Magda Welc po wygranej w "Mam talent" skupiła się na szkole i studiach. Wybrała germanistykę, ponieważ uwielbia uczyć się języków obcych. Nie porzuciła jednak muzyki! W 2021 roku wydała singiel "Między słowami", który zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN". Od paru lat Magda stale współpracuje ze znanym kompozytorem, Mariuszem Ostańskim.

Piotr Podlewski/ AKPA

Magda Welc skradła serca widzów "Mam talent" w 2010 roku swoim głosem oraz skromnością! Już wtedy Welc zapowiedziała, że pieniądze z wygranej przeznaczy na budowę domu dla całej rodziny. Oczywiście dotrzymała słowa:

Zobacz także

Tak, udało się, tak jak mówiłam, tak zrobiłam! - mówiła Magda w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz także: Jak dziś wygląda Bartosz Żukowski, serialowy Walduś ze "Świata według Kiepskich"? Mamy nowe zdjęcia

Jan BIELECKI/East News

Magda Welc przyznała, że do "Mam talent" zgłosiła się... sama, bez wiedzy rodziców:

Sama zgłosiłam się do programu. Nikt z rodziny nic o tym nie wiedział. Mamie powiedziałam dopiero dzień przed przesłuchaniami w Lublinie. Nigdy nie sądziłam, że wygram. Traktowałam to raczej jako przygodę i sprawdzenie swoich możliwości - mówiła w wywiadzie dla "Angora".

Pamiętacie program z jej udziałem?

Reklama

Zobacz także: Magda Wójcik trzy lata temu wygrała "Big Brothera"! Jak wygląda dziś? Pojawiła się na premierze!

Wojciech Olszanka/East News
Reklama
Reklama
Reklama