Wśród bawiących się filmowej premierze "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" gwiazd pojawiła się Magda Wójcik. Znana z "Big Brothera" celebrytka pozowała na ściance przed fotoreporterami. Choć mogłoby się wydawać, że jeszcze niedawno stawiała pierwsze kroki w polskim show-biznesie, dzisiaj Magdalena już ze znacznie większą pewnością siebie bryluje na salonach. Ostatnio coraz częściej można ją zobaczyć na imprezach organizowanych z okazji premier produkcji filmowych.

Reklama

Jak obecnie wygląda Magda Wójcik? Czy przypomina jeszcze dziewczynę, która w 2019 roku wygrała "Big Brothera"? Wówczas hejterzy często atakowali ją z powodu mocnego makijażu. Zobaczcie sami.

Maga Wójcik na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Impreza zorganizowana z okazji premiery filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" przyciągnęła znane twarze polskiego show-biznesu. Na ściance pojawiły się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, która nieco rozczarowała fotoreporterów swoją stylizacją. Oprócz niej w trakcie wydarzenia można było również zobaczyć Katarzynę Skrzynecką, której towarzyszył mąż. Warto przypomnieć, że niedawno aktorka była obecna także na bankiecie promującym produkcję "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4".

Zobacz także: Alicja Bachleda Curuś wróciła! Tak prezentowała się na premierze nowego filmu ZDJĘCIA

Pawel Wodzynski/East News

Zaskoczeni mogli być widzowie "Big Brothera", gdy przed obiektywami zaczęła pozować Magda Wójcik. Uczestniczka, która wygrała popularne show, ponownie o sobie przypomniała. Trzeba przyznać, że celebrytka nie zmieniła się mocno przez ostatnie trzy lata. Nadal stawia na bardzo mocny makijaż i odważne kolory. Nie rezygnuje też z blond włosów.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News/TRICOLORS/East News

Najwyraźniej Magda Wójcik polubiła premiery filmowe. W listopadzie celebrytka pojawiła się na pokazie kinowego hitu ubiegłego roku, czyli "Dziewczyn z Dubaju". Wówczas jednak postawiła na znacznie bardziej jednolitą i stonowaną stylizację. Pamiętacie historię uczestniczki "Big Brothera"?

Po wygranej w "Big Brotherze" Magda Wójcik odrzuciła propozycję zagrania w serialu

Gdy w 2019 roku Magda Wójcik wygrała "Big Brothera", jej nowi fani zastanawiali się, jak będzie wyglądała jej dalsza przygoda z polskim show-biznesem. Początkowo dotykał ją hejt, ale z czasem zaczęła sobie z nim radzić. Przyznała też, że otrzymuje coraz więcej pozytywnych wiadomości od internautów. Szybko też nauczyła się, jak poruszać się w branży, ponieważ - jak wielokrotnie podkreślała - jest osobą niezwykle towarzyską i nie lubi nudy.

Beata Zawadzka/East News

Nie boli mnie już, gdy ktoś pisze, że jestem za bardzo wymalowana czy że przypominam faceta. Dzięki takim komentarzom stałam się silniejsza, mam grubszą skórę. Bardziej dotyka mnie natomiast, gdy komentarze dotyczą moich bliskich, na przykład kiedy czytam, że pochodzę z inteligenckiej rodziny, a robię z siebie krejzolkę - mówiła.

Zdradziła też, że po wygranej w "Big Brotherze" odrzuciła propozycję zagrania w serialu, ponieważ nie uważa się za aktorkę. Magda postanowiła skupić się na modzie, a zarabiała przede wszystkim dzięki mediom społecznościowym. Nie ukrywała jednak, że jej marzeniem jest udział w takich programach jak "Agent" czy "Ameryka Express".

Zobacz także: "Gierek": Rola Małgorzaty Kożuchowskiej zmiażdżona przez krytyka!

Reklama

Pamiętacie Magdę Wójcik z "Big Brothera"? Uważacie, że mocno zmieniła się przez ostatnie lata? Wszystko wskazuje na to, że celebrytka nadal szuka swojego miejsca w show-biznesie, ale biorąc pod uwagę jej wiek, ma szanse jeszcze namieszać.

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama