Mateusz Grędziński
Newsy

Znany artysta cieszy się z wygranej Grędzińskiego w Voice of Poland. Przypomniał swój utwór z Mateuszem. WIDEO

Która z gwiazd cieszy się z wygranej Mateusza?

Mateusz Grędziński wygrał siódmą edycję "The Voice of Poland". Mateusz był w drużynie Andrzeja Piasecznego, ale nie pierwszy raz startował w tym programie. Pochodzący z Ukrainy wokalista już raz w 2014 roku próbował szczęścia i w czwartej edycji Voica dotarł do pierwszych odcinków na żywo. Wtedy się nie udało, ale Mateusz poznał wtedy Libera, który teraz jako jeden z pierwszy pogratulował mu wygranej i przypomniał wspólne nagranie ze zwycięzcą.

Co napisał?

"Czarne chmury" nad głową Mateusza Grędzińskiego w finałowym odcinku 7. edycji Voice of Poland TVP​ - nie zawisły! Kolega Generała wrócił do programu, zdobył serca widzów przed telewizorami i został zwycięzcą. 🎤 Mateuszowi gratulujemy, a Wam przypominamy występ sprzed 2 lat... w rolach głównych Liber i dzisiejszy laureat - czytamy na facebookowym profilu Libera.

Pamiętacie to wykonanie? "Czarne chmury" Mateusz Grędziński i Liber z 2014 roku.

 

Potem Liber i Grędziński też wspólny teledysk do tego utworu, w którym wystąpiła Basia Kurdej-Szatan, Artur Chamski czy Julia Wróblewska

 

Wczoraj na finale "The Voice of Poland 7" Mateusz Grędziński zachwycił wszystkim utworek, który napisał dla niego jego trener Andrzej Piaseczny. Posłuchajcie.

Zobacz także: Kto wygrał siódmą edycję "The Voice of Poland"? To zaskoczenie!

 

Liber i Mateusz Grędziński na planie teledysku do "Czarne chmury" w 2014 roku.

Mateusz Grędziński i Liber na planie nowego teledysku
AKPA

Mateusz Grędziński
TV-Show
Wszystkie występy Mateusza Grędzińskiego w "The Voice 7". Tak wyglądała jego droga do zwycięstwa!
Wszystkie występy Mateusza Grędzińskiego w "The Voice 7". Tak wyglądała jego droga do zwycięstwa!
Anna Karwan z mikrofonem
Newsy
Mąż Kwaśniewskiej, Cerekwicka, Karpiel-Bułecka, gwiazdy "Voice of Poland" na kolędowaniu w Krakowie
Mąż Kwaśniewskiej, Cerekwicka, Karpiel-Bułecka, gwiazdy "Voice of Poland" na kolędowaniu w Krakowie
the-voice-of-poland
Mat.prasowe
TV-Show
"The Voice of Poland": co dziś robią wszyscy zwycięzcy poprzednich edycji?
Niedawno zakończył się kolejny sezon Voice of Poland. A pamiętacie kto wygrywał poprzednie edycje? Co dziś robią zwycięzcy?

Niedawno zakończyła się kolejna, 12. już edycja The Voice of Poland! W finale walkę o zwycięstwo stoczyło czterech fantastycznych wokalistów: Marta Burdynowicz, Wiktor Dyduła, Rafał Kozik oraz Bartosz Madej. Ostatecznie, decyzją widzów, najlepsza w finałowym odcinku okazała się Marta Burdynowicz. Tym razem uczestników talent-show oceniali Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron oraz debiutująca w roli trenerki wokalistka Sylwia Grzeszczak, która jednak nie wszystkim przypadła do gustu. My chcieliśmy zaś przypomnieć, co dzieje się z poprzednimi zwycięzcami The Voice of Poland. Pamiętacie wszystkich? Zobacz także:  "The Voice of Poland": Wiktor Dyduła komentuje wygraną Marty Burdynowicz: "Nie będę oryginalny!" Pierwsza edycja Voice of Poland - Damian Ukeje Damian Ukeje wygrał w 2011 roku pierwszą edycję The Voice of Poland. Pół Polak (po mamie) i pół Nigeryjczyk (po tacie) występował tam w drużynie Adama Darskiego, lidera metalowej grupy Behemoth. W finale wykonał autorski utwór "Nie mamy nic". Po wygranej w show podpisał kontrakt z Universal Music Polska, a rok później wydał swój pierwszy singiel, "Bezkrólewie". W 2013 roku wyszedł jego debiutancki album "Ukeje", za który w kolejnym roku dostał nominację do Fryderyka w kategorii debiut roku. Damian ciągle gra i śpiewa. Tak wyglądał niedawno na scenie:         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Damian Ukeje (@damian_ukeje) Druga edycja...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner