Robert Lewandowski na weselu, Arek Milik i Grzegorz Krychowiak na wakacjach Robert Lewandowski na weselu z żoną Anią Robert Lewandowski na weselu Arek Milik i Jessica Ziółek na wakacjach Grzegorz Krychowiak na wakacjach
Robert Lewandowski na weselu, Arek Milik i Grzegorz Krychowiak na wakacjach
Instagram
1/6
Robert Lewandowski na weselu, Arek Milik i Grzegorz Krychowiak na wakacjach
Instagram

"No to fajrant" - pisali internauci po tym, jak polska reprezentacja przegrała mecz z Kolumbią na Mundialu w Rosji. Polscy internauci naśmiewali się z piłkarzy i sugerowali, że teraz mogą szybciej pojechać na wakacje.

Porażka w drugim spotkaniu na Mundialu przekreśliła bowiem nasze marzenia o wyjściu z grupy. Polska mogłaby grać dziś mecz z Anglią w 1/8 finału, a tymczasem polscy piłkarze już wypoczywają na wakacjach! Zaledwie kilka dni po powrocie do Polski z Soczi, polscy piłkarze wybrali się na długo wyczekiwane urlopy. Arek Milik wyjechał na wakacje z Jessicą Ziółek, Grzegorz Krychowiak zabrał swoją ukochaną Celię na luksusowe wakacje. Z kolei Robert Lewandowski nadal jest w Polsce. Piłkarz w weekend zjawił się na weselu u przyjaciół. Zobaczcie, jak po Mundialu czas spędzają polscy piłkarze. 

Zobacz: Aż 3 Polaków na liście największych rozczarowań mundialu! Kto się na niej znalazł?

2/6
Robert Lewandowski na weselu z żoną Anią
Instagram

Robert wraz z żoną Anią bawił się w weekend w Rezydencji Miętowe Wzgórza na weselu przyjaciół. Goście weselni chętnie robili sobie z nim zdjęcia. Jego żona Ania na ślubie pojawiła się w pięknej czerwonej sukni zaprojektowanej przez Violę Piekut. 

3/6
Robert Lewandowski na weselu
Instagram

Robert Lewandowski weekend spędził w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie odbywało się wesele jego przyjaciela. Lewy chętnie pozował do zdjęć z panem młodym i jego kolegami. 

4/6
Arek Milik i Jessica Ziółek na wakacjach
Instagram

Arek Milik nie został dobrze oceniony za swoją grę na Mundialu. Piłkarz Napoli zawiódł w najważniejszym dla nas meczu - z Senegalem. Choć miał być wsparciem w ataku dla Roberta Lewandowskiego, nie strzelił sam gola, a też niechętnie podawał piłki koledze, za co był krytykowany. Teraz jednak Milik może chwilę odpocząć przed nowym sezonem, do którego przygotowania zaczną się już w lipcu. Milik wraz ze swoją ukochaną pojechał na Mykonos. Para świetnie bawi się na tej greckiej wyspie, wczorajszy wieczór spędzili na plaży, gdzie odbywała się huczna impreza. 

Zobacz: NOWE FAKTY! Przegraliśmy przez konflikty w kadrze?! Kto z kim się nie lubi? Lewy z Błaszczykowskim, ale nie tylko!

5/6
Grzegorz Krychowiak na wakacjach
Instagram

Grzegorz Krychowiak i jego ukochana Célia Jaunat spędzają urlop na Florydzie. Para zatrzymała się w luksusowym hotelu w Miami - The Villa Casa Casuarina.

6/6
Grzegorz Krychowiak bez koszulki
Instagram

Celia pokazała zdjęcie swojego ukochanego w kąpielówkach. Trzeba przyznać, że ciało piłkarza wygląda perfekcyjnie!