Robert Lewandowski i Arek Milik podczas meczu Polski na Mundialu
East News

Arek Milik i Robert Lewandowski mają KONFLIKT? Dziennikarz zdradza: "Arek krzyczał na Lewego"

Robert Lewandowski i Arek Milik podczas meczu Polski na Mundialu
East News

Czy Arkadiusz Milik i Robert Lewandowskie mają konflikt? Takie są komentarze po przegranym przez Polskę meczu z Senegalem na Mundialu w Rosji.

 

W czasie meczu Polska-Senegal było widać, że nasi napastnicy, Robert i Arkadiusz, nie dogadują się. Młodszy napastnik  w czasie meczu tylko raz podał "Lewemu" piłkę! Do tego w trakcie meczu z Senegalem Milik krzyczał na Lewandowskiego!

 

Zobacz: Lewandowska zapłakana na meczu Polaków! Zobacz, jak przeżywała porażkę męża

 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PONIŻEJ

 

Milik i Lewandowski mają konflikt?

 

Dziennikarze sportowi zastawiają się, dlaczego Milik ma tyle pewności siebie. Uważa się go za ulubieńca Adama Nawałki, co gwarantuje mu zazwyczaj miejsce w pierwszym składzie, ale fakty są takie, że przez ostatni rok był ciągle kontuzjowany, dlatego nie grał za dużo.

 

– Jestem niemile zaskoczony tym, jak grał dzisiaj Arkadiusz Milik. To jego drugi poważny turniej, to zawodnik doświadczony, który gra pod ogromną presją w Neapolu. I dziwi mnie to, bo Arkadiusz Milik nie jest jeszcze tak wysoko w hierarchii, żeby móc pokrzykiwać na Roberta Lewandowskiego czy Grzegorza Krychowiaka. A jeżeli Arek Milik zepsuł dwie proste piłki w ciągu jednej minuty i Robert Lewandowski podszedł i wytłumaczył mu, jak powinien zagrać, a Arek gestykulował, odwracał się i robił skwaszoną minę, to coś jest tutaj nie tak – zauważył dziennikarz sportowy Skwierawski na antenie studia WP.


 

Zobacz: Tak Anna Lewandowska pocieszała załamanego Roberta! WZRUSZAJĄCE zdjęcia

 

Internauci zauważali, że najlepsi polscy snajperzy nie współpracują ze sobą na murawie.

 

 


 

Zobacz: Jak radzić sobie z konfliktami w pracy?

 

Kibice są rozczarowani wynikiem meczu Polska - Senegal (1-2) i tak złą grą polskiej reprezentacji. Czy przyczyną porażki może być konflikt między Milikiem, a Lewandowskim? Czy młodszy o 6 lat Milik zazdrości pozycji Lewandowskiemu? Dlatego nie chce mu podawać piłek, a sam woli spróbować strzelić gola?

 

Zobacz także: NOWE fakty w sprawie konfliktu Lewandowski-Błaszczykowski! Zaczęło się od sytuacji na lotnisku! Co się stało?

 

Arkadiusz Milik to młodszy od Lewandowskiego napastnik, który pewnie w przyszłości chciałby zająć w kadrze jego miejsce. 

Arkadiusz Milik podczas meczu polskiej reprezentacji
Eastnews

 

Robert Lewandowski bardzo przeżywał przegraną z Senegalem. Pocieszała go Anna.

Robert Lewandowski załamany

 

Lewandowski i Milik się nie lubią?

Arakadiusz Milik, Robert Lewandowski
East News

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33