Czy Arkadiusz Milik i Robert Lewandowskie mają konflikt? Takie są komentarze po przegranym przez Polskę meczu z Senegalem na Mundialu w Rosji.

Reklama

W czasie meczu Polska-Senegal było widać, że nasi napastnicy, Robert i Arkadiusz, nie dogadują się. Młodszy napastnik w czasie meczu tylko raz podał "Lewemu" piłkę! Do tego w trakcie meczu z Senegalem Milik krzyczał na Lewandowskiego!

Zobacz: Lewandowska zapłakana na meczu Polaków! Zobacz, jak przeżywała porażkę męża

Zobacz także

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PONIŻEJ

Milik i Lewandowski mają konflikt?

Dziennikarze sportowi zastawiają się, dlaczego Milik ma tyle pewności siebie. Uważa się go za ulubieńca Adama Nawałki, co gwarantuje mu zazwyczaj miejsce w pierwszym składzie, ale fakty są takie, że przez ostatni rok był ciągle kontuzjowany, dlatego nie grał za dużo.

– Jestem niemile zaskoczony tym, jak grał dzisiaj Arkadiusz Milik. To jego drugi poważny turniej, to zawodnik doświadczony, który gra pod ogromną presją w Neapolu. I dziwi mnie to, bo Arkadiusz Milik nie jest jeszcze tak wysoko w hierarchii, żeby móc pokrzykiwać na Roberta Lewandowskiego czy Grzegorza Krychowiaka. A jeżeli Arek Milik zepsuł dwie proste piłki w ciągu jednej minuty i Robert Lewandowski podszedł i wytłumaczył mu, jak powinien zagrać, a Arek gestykulował, odwracał się i robił skwaszoną minę, to coś jest tutaj nie tak – zauważył dziennikarz sportowy Skwierawski na antenie studia WP.

Zobacz: Tak Anna Lewandowska pocieszała załamanego Roberta! WZRUSZAJĄCE zdjęcia

Internauci zauważali, że najlepsi polscy snajperzy nie współpracują ze sobą na murawie.

Zobacz: Jak radzić sobie z konfliktami w pracy?

Kibice są rozczarowani wynikiem meczu Polska - Senegal (1-2) i tak złą grą polskiej reprezentacji. Czy przyczyną porażki może być konflikt między Milikiem, a Lewandowskim? Czy młodszy o 6 lat Milik zazdrości pozycji Lewandowskiemu? Dlatego nie chce mu podawać piłek, a sam woli spróbować strzelić gola?

Zobacz także: NOWE fakty w sprawie konfliktu Lewandowski-Błaszczykowski! Zaczęło się od sytuacji na lotnisku! Co się stało?

Arkadiusz Milik to młodszy od Lewandowskiego napastnik, który pewnie w przyszłości chciałby zająć w kadrze jego miejsce.

Eastnews

Robert Lewandowski bardzo przeżywał przegraną z Senegalem. Pocieszała go Anna.

Reklama

Lewandowski i Milik się nie lubią?

East News
Reklama
Reklama
Reklama