Anna Lewandowska, Beyonce, Zofia Ślotała, Paulina Krupińska
ONS
1/8
Anna Lewandowska, Beyonce, Zofia Ślotała, Paulina Krupińska
ONS

Anna Lewandowska, Beyonce, Paulina Krupińska - to tylko niektóre gwiazdy, które urodzą w 2017 roku. To będzie prawdziwy baby boom! W światowym show biznesie najbardziej wyczekiwanymi dziećmi roku z pewnością będą bliźnięta Beyonce. Gwiazda ma urodzić córeczkę i synka. Piosenkarka prawdopodobnie urodzi w czerwcu. Zanim to nastąpi, w Polsce będziemy mieć już nasze pierwsze "royal baby", jak nazwane zostało dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Maluszka powitamy na świecie prawdopodobnie już w kwietniu.

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Znamy imię i płeć dziecka Anny i Roberta Lewandowskich! Będziecie zaskoczeni!

 

A jak to jest w przypadku innych gwiazd? Zobaczcie fotogalerię tych sław, którym 2017 rok przyniesie powiększenie rodziny.

 

Polecamy: 3 tygodnie temu Małgosia Socha urodziła córeczkę. Jak teraz wygląda? Jest bardzo szczupła - zobaczcie to zdjęcie!

2/8
Anna Lewandowska
ONS

Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami już za dwa miesiące. Pierwszym dzieckiem pary prawdopodobnie będzie dziewczynka, która będzie nosić piękne imię Klara. Anna Lewandowska w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej, czuje się i wygląda świetnie. A my już teraz jesteśmy pewni, że dziecko Lewandowskich na pewno będzie kochać sport!

3/8
Paulina Krupińska
ONS

Paulina Krupińska spodziewa się drugiego dziecka! Informacja o ciąży modelki i prezenterki wyszła na jaw dopiero niedawno. Paulina nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Dlatego zaledwie po półtora roku od urodzenia córeczki Antosi zdecydowała się na drugie maleństwo. Sebastian Karpiel-Bułecka musi być dumny z faktu, że jego rodzina wkrótce się powiększy!

4/8
Beyonce
East News

Beyonce będzie miała bliźniaki! Piosenkarka i jej mąż Jay-Z zostaną rodzicami po raz drugi w połowie 2017 roku. Para ma już 5-letnią córeczkę Blue Ivy, która za kilka miesięcy będzie miała brata i siostrę.

5/8
Zofia Ślotała
ONS

W drugiej ciąży jest również Zofia Ślotała. Stylistka, która jest już mamą półtorarocznej córeczki Ranii, znów zostanie mamą. Dziecko prawdopodobnie przyjdzie na świat w połowie 2017 roku. Ojcem maleństwa jest partner Zosi, Kamil Haidar.

6/8
Otylia Jędrzejczak z narzeczonym
ONS

W ciąży jest również mistrzyni olimpijska w pływaniu, Otylia Jędrzejczak. Ojcem dziecka jest narzeczony sportsmenki, Paweł, o którym gwiazda sportu nie mówi zbyt wiele. Otylia Jędrzejczak nie zdradziła również mediom płci dziecka. Wiadomo jednak, że ciąża jest już bardzo zaawansowana, więc maluszek przyjdzie na świat w najbliższych miesiącach.

7/8
Tomasz Iwan, Natalia Jakuła
ONS

W 2017 roku rodzicami zostaną również Natalia Jakuła i Tomasz Iwan. Modelka i prezenterka urodzi synka, który będzie nosił imię Wiktor. Maluszek przyjdzie na świat już za nieco ponad miesiąc. 

8/8
Natalie Portman w ciąży
East News

Już niedługo mamą zostanie również amerykańska aktorka Natalie Portman. Gwiazda i jej mąż Benjamin Millepied zostaną rodzicami lada dzień. Brzuszek aktorki jest już naprawdę duży! Natalie Portman nie zdradziła mediom, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. To będzie drugie dziecko gwiazdy i jej męża. Para wychowuje już 6-letniego syna, który nosi imię Aleph.