Lady Gaga w białej sukience

Lady Gaga zaskakuje wyznaniem! "Jestem w ciąży"!

Lady Gaga w białej sukience

Czy Lady Gaga jest w ciąży? Na Twitterze gwiazdy pojawiła się świetna wiadomość dla wszystkich jej fanów. Od razu uspokajamy - piosenkarka nie spodziewa się dziecka, chociaż rzeczywiście napisała, że jest w ciąży, ale z... #LG6: Plotki, że jestem w ciąży? Tak, jestem w ciąży z #LG6. Co miała na myśli?

Lady Gaga wydaje nową płytę

Oczywiście, że chodzi o płytę! Lady Gaga, po sukcesie filmu "Narodziny Gwiazdy", w którym zagrała, otrzymaniu Oscara i Złotego Globa za utwór "Shallow", rzuciła się w wir pracy nad nowym muzycznym albumem. Skąd więc pomysł, żeby ogłosić jego pojawienie się właśnie w taki sposób? Najpewniej chodzi o nieustannie pojawiające się doniesienia na temat jej romansu z Bradleyem Cooperem. Po oscarowej nocy, gdzie zaśpiewali swój wielki hit wtuleni w siebie jak para zakochanych, nie ustają spekulacje w tym temacie. Oliwy do ognia dodaje fakt, że niedawno piosenkarka zakończyła swój dwuletni związek z agentem artystycznym Christianem Carino. Ponadto internauci co chwila znajdują nowe dowody, że między aktorem a wokalistką rzeczywiście coś jest, chociażby ślad pocałunków na jego twarzy... 

Gaga już raz w jednym z wywiadów zdementowała wszelkie informacje na temat rzekomego romansu z przystojniakiem. Przyznała jednak, że łączy ją przyjaźń z Cooperem:

Nie może być nic bardziej wyjątkowego od dzielenia tego momentu na Oscarach z prawdziwym przyjacielem i artystycznym geniuszem - napisała Gaga tuż po występie na Oscarach. 

Kiedy więc pojawiły się kolejne plotki, także te o ciąży, wokalistka nie miała wyjścia i skomentowała je w swoim stylu, przy okazji promując nowy album. Jego szczegóły nie są jeszcze znane, choć nikt nie ma wątpliwości, że będzie to wielki bestseller. 

 

Lady Gaga niedawno dostała Oscara. Znów wróciła na sam szczyt. Na jej kolejny album czekają miliony fanów na całym świecie!

Lady Gaga
East News

O ich romansie plotkuje się od kilku miesięcy. To aktualnie temat numer jeden na świecie. Choć sami zarzekają, że łączy ich tylko przyjaźń, niektórzy internauci wiedzą swoje!

East News

Zobacz także: Zobacz, jak Irina Shayk walczy o serca Bradleya Coopera!

Więcej na temat Lady Gaga
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04