Irina Shayk

Od kilku tygodni media na całym świecie zastanawiają się czy jedna z najpiękniejszych modelek zostanie niedługo singielką? Wszystko z powodu rzekomego romansu jej partnera z popularną piosenkarką. Chodzi oczywiście o miłosny trójkąt, mianowicie Lady Gagę, Irinę Shayk i Bradley'a Coopera.  Irina Shayk w dość ciekawy sposób postanowiła pokazać, jak bardzo ją obchodzą wszelkie plotki.. Zdjęcia, które udało się zrobić paparazzi, robią furorę w sieci! 

Irina walczy o Bradley'a?

Irina Shayk od blisko 4 lat spotyka się z Bradley'em Cooperem. Para wspólnie wychowuje córeczkę. Dziewczynka Lea De Seine Shayk Cooper przyszła na świat 21 marca 2017 roku. O związku gwiazd nigdy nie pisano w negatywny sposób. Shayk i Cooper od samego początku unikali wszelkich skandali i kontrowersji. Po Oscarowej nocy to już niemożliwe... 

Zobacz także: Gaga i Cooper mają romans? Irina Shayk powiedziała dość! 

Od kilku tygodni nad związkiem pary wiszą czarne chmury. Wszystko z powodu filmu "Narodziny gwiazdy", w którym to Bradley Cooper zagrał główną rolę. Jego partnerką w amerykańskim melodramacie została Lady Gaga. Ponoć już na planie filmu między aktorami zaiskrzyło, czego wszyscy byliśmy świadkami podczas oscarowego wystąpienia tych dwojga. 

Plotki o rzekomym romansie między Cooperem i Gagą podsycił również fakt, że gwiazda od kilku tygodni jest singielką. Jednak czy uda jej się odbić Bradleya Irinie? Fani nie wierzą w ten nieprawdopodobny, a jednak możliwy scenariusz! Główna zainteresowana nie przejmuje się plotkami. Kilka dni temu udała się na plaże w Miami, żeby się zrelaksować i "zapomnieć o całym świecie".

Zobaczcie seksowne zdjęcia Iriny z plaży! Czy 33-latka w taki sposób walczy o uwagę ukochanego? 

 

Irina korzysta ze świetnej pogody

 

Irina zachwyca sylwetką!

irina Shayk
eastnews

Irina Shayk i Bradley Cooper na spacerze z córką
East News

Zobacz także: Lady Gaga chce być jak Irina Shayk! Która wygląda lepiej w białej sukience? Pojedynek!