Newsy

Kuszewski sprzedaje nagrodę z „TzG”?

Nie stać go na utrzymacie luksusowego auta?

Wielki finał „Tańca z Gwiazdami” już za nami. Laureatem 13.edycji programu został Kacper Kuszewski, który wrócił do domu z Kryształową Kulą i luksusowym autem! Niestety, według informacji „Faktu”, aktor nie zamierza zbyt długo cieszyć się swoją nagrodą…

Okazuje się, że Kuszewski najprawdopodobniej sprzeda luksusowy samochód, warty około 200 tysięcy złotych! Chociaż kilka godzin po finałowym odcinku Kacper Kuszewski cieszył się, że został właścicielem auta, to po dłuższym zastanowieniu wolałby się go pozbyć.

Wygląda więc na to, że Kuszewski postanowił pójść w ślady Anny Guzik, która również wolała sprzedać wygrany samochód.


ONS
Newsy
Kuszewski zastąpi Kuźniara w „X-Factor”?!
Aktor poprowadzi kolejną edycję programu?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Już wkrótce rozpocznie się druga edycja programu „X-Factor”. I chociaż w mediach pojawiają się informacje, że producenci szykują zmiany w składzie jury, to okazuje się, że nie wiadomo również, kto poprowadzi muzyczne show. Według informacji „Super Expressu” w kolejnej odsłonie programu zabraknie Jarosława Kuźniara ! Jak podaje tabloid, najlepszym kandydatem do tej roli jest… Kacper Kuszewski ! Aktor, który świetnie sobie radzi w „Tańcu z Gwiazdami” najprawdopodobniej dostanie szansę pozostania w TVN na dłużej. - Kuszewski nie dość, że dobrze tańczy, to jeszcze bardzo dobrze śpiewa. Dlatego sam świetnie czułby się, przepytując śpiewających kandydatów. To trochę taki typ prowadzącego, jak Robert Janowski z „Jaka to melodia?”. Potrzebny jest właśnie ktoś taki- zdradza informator „SE”. Wygląda więc na to, że występy w „TzG” są dla Kuszewskiego nie tylko krótką przygodą, ale także szansą na kolejne...

ONS
Newsy
Kuźniar zostaje w „X-Factor”!
Jednak sprawdził się w roli gospodarza show?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} W mediach pojawiła się wczoraj informacja o rzekomych zmianach w programie „X-Factor”. Według doniesień prasowych, dotychczasowego prowadzącego Jarosława Kuźniara miał zastąpić Kacper Kuszewski . Okazuje się jednak, że wszelkie rewelacje o ewentualnych zmianach dotyczących gospodarza show, są nieprawdziwe… Jarosław Kuźniar zostaje w programie! Jak informują „ Wirtualnemedia ” dziennikarz już wkrótce pojawi się w drugiej edycji muzycznego show TVN. Niestety, wciąż nie wiadomo, kto będzie oceniał występujących uczestników. Według plotek, z rolą jurorki pożegna się Maja Sablewska , która wzbudzała mieszane uczucia wśród widzów „X-Factora”. Cieszycie, że Kuźniar zostaje w programie?

akpa20110618_verva_after_jk_2835.jpg
AKPA
Newsy
Magdalena Boczarska miała wypadek!
Samochód aktorki zderzył się z ciężarówką!

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Magdalena Boczarska będzie musiała zrobić sobie krótką przerwę w pracy. Jak poinformowało „Życie na gorąco” aktorka miała groźnie wyglądający wypadek! Samochód, którym jechała Boczarska zderzył się z ciężarówką . Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało i aktorka z drobnymi potłuczeniami wróciła do domu. Według doniesień jedną z pierwszych osób, które wspierały aktorkę był Tomasz Karolak , z którym rozstała się kilka lat temu. Mamy nadzieję, że Magdalena Boczarska szybko wróci do pełni zdrowia i już wkrótce pojawi się na planie najnowszego filmu „Baby blues” , w którym gra jedną z głównych ról.  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner