Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak na spacerze z Mateuszem Zalewskim Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Kto z kim zerwał?
1/4
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

 

Dlaczego Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim? Od wczoraj wszystkie media informują o poważnym kryzysie w związku artystki. Portal pudelek.pl sugerował, że związek artystki z Zalewskim nie przetrwał próby czasu, a dowodem na ich rozstanie ma być fakt, że z Instagrama zniknęły ich wspólne zdjęcia. Piosenkarka miała również przestać obserwować swojego chłopaka na portalu społecznościowym... Sam Mateusz Zalewski w rozmowie z portalem plejada.pl nie potwierdził, ale i nie zaprzeczył medialnym plotkom. 

Dziękuję za troskę. Pozdrawiam - powiedział Zalewski. 

Teraz na jaw wychodzą powody rozstania Edyty Górniak i jej partnera. Dlaczego nie są już razem? Szczegóły w galerii. 

 

Zobacz także: Edyta Górniak rozstała się z partnerem?

2/4
Edyta Górniak na spacerze z Mateuszem Zalewskim

 

Jeszcze kilka tygodni temu nic nie wskazywało na to, że Edyta Górniak i Mateusz Zalewski podejmą decyzję o rozstaniu. Piosenkarka głośno mówiła, że jest gotowa na ślub i przyznała, że chciałaby ponownie zostać mamą...

Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że związek Edyty i Mateusza nie przetrwał próby czasu. Dlaczego? Według informacji "Faktu" wszystko przez udział artystki w programie "Agent-Gwiazdy"! 

 

Zobacz także: Utrata ciąży, a teraz to... Partner Edyty Górniak przerywa milczenie!

3/4
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Instagram

Według informacji "Faktu" partner Edyty Górniak miał do niej żal o to, że nie poświęca mu zbyt wiele czasu. Ostatecznym powodem ich rozstania miał być udział artystki w programie "Agent-Gwiazdy".

Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził - w rozmowie z dziennikiem zdradziła znajoma gwiazdy. 

 

Zobacz także: Edyta Górniak zaskoczyławyznaniem w porannym programie... Diva chce wziąć kolejny ślub!

4/4
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Myślicie, że to już definitywny koniec związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego? 

 

Zobacz także: „Upływającego czasu się nie boję, dopóki nie stracę wzajemnej miłości”. Edyta Górniak kończy 46 lat!

Więcej na temat Edyta Górniak