Edyta Górniak i Mateusz Zalewski są razem Edyta Górniak z partnerem Mateuszem w Sopocie Edyta Górniak, Mateusz Zalewski Edyta Górniak - kim jest jej nowy facet
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski są razem
To koniec?
1/4
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski są razem

 

Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim?! Zaskakujące doniesienia mediów! Piosenkarka zaledwie kilka dni temu poleciała na nagrania czwartej edycji programu "Agent-Gwiazdy" i chyba nikt nie spodziewał sie tego, że chwilę później w mediach pojawi się informacja o poważnym kryzysie w jej związku. Według doniesień portalu pudelek.pl wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak i Mateusz Zalewski nie są już parą!

Skąd takie podejrzenia i jak medialne doniesienia o rozstaniu z Edytą Górniak komentuje Mateusz Zalewski? Szczegóły w galerii!

 

Zobacz także: „Upływającego czasu się nie boję, dopóki nie stracę wzajemnej miłości”. Edyta Górniak kończy 46 lat!

2/4
Edyta Górniak z partnerem Mateuszem w Sopocie

Skąd podejrzenia, że Edyta Górniak rozstała się ze swoim partnerem? Portal pudelek.pl zauważa, że piosenkarka przestała obserwować Mateusza Zalewskiego na Instagramie- z jej profilu zniknęły ich wspólne zdjęcia! Co ciekawe, Mateusz również usunął zdjęcia z Edytą... 

Czy to oznacza, że Edyta i Mateusz nie są już parą? Media spekulują, że to jest już koniec ich związku. A jak całe zamieszanie komentuje Mateusz Zalewski? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Robert Janowski, Edyta Górniak i... Te gwiazdy grały w Na dobre i na złe!

 

3/4
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Mateusz Zalewski w rozmowie z portalem plejada.pl nie zdementował, ani nie potwierdził medialnych doniesień. Jak więc skomentował plotki?

Dziękuję za troskę. Pozdrawiam- odpowiedział krótko na pytania portalu. 

Warto również zwrócić uwagę na wpis Edyty Górniak sprzed kilku dni... Czy potwierdza w nim, że jej związek z Mateuszem przechodzi kryzys?

Nie wszystko płynie dziś w zgodzie z moim sercem, bo życie jak rzeka, samo wybiera nurty. Nie można rzeki zatrzymać, ani jej do czegoś przekonać. Dlatego najbezpieczniej płynąć z jej nurtem. Płynę więc - napisała na Instagramie. 

Zobaczcie CAŁY wpis Edyty Górniak na Instagramie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie wszystko płynie dziś w zgodzie z moim sercem, bo życie jak rzeka, samo wybiera nurty. Nie można rzeki zatrzymać, ani jej do czegoś przekonać. Dlatego najbezpieczniej płynąć z jej nurtem. Płynę więc. Jestem głęboko szczęśliwa, że Dzięki Waszej trosce i niezwykłej Miłości, nigdy nie musiałam się bać samotnych Urodzin.♥️🎶 Dziękuję za to... DZIĘKUJĘ WARSZAWA za oba piękne Koncerty Urodzinowe. Za niespodzianki, prezenty, listy, balony, ponad 250 kwiatów❗️♥️♥️ oraz za Najpiękniejsze słowa życzeń urodzinowych, jakie kiedykolwiek czytałam lub usłyszałam .... Przytulam i już tęsknię za Wami ♥️♥️♥️

Post udostępniony przez EDYTA GÓRNIAK (@edytagorniak)

 

Zobacz także: Edyta Górniak zaskoczyła wyznaniem w porannym programie... Diva chce wziąć kolejny ślub! 

4/4
Edyta Górniak - kim jest jej nowy facet

Czy to rzeczywiście jest już koniec związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego? Trudno uwierzyć, że para podjęłą decyzję o rozstaniu, zwłaszcza, że zaledwie kilka tygodni temu artystka głośno przyznała, że jest gotowa na ślub! Para planowała nawet powiększenie rodziny...

Myślicie, że Edyta Górniak skomentuje medialne doniesienia? 

 

Zobacz także: Edyta Górniak zostanieuczestniczką telewizyjnego show!

Więcej na temat Edyta Górniak