Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Kukulska wystawiła swoje ubrania na Allegro

Tak spełnia obiecaną nagrodę

Natalia Kukulska od lat włącza się w akcje charytatywne. Jako ambasadorka Stowrzyszenia SOS Wioski Dziecięce marzyła o tym by wyśpiewać dla dzieci nagrodę w "Bitwie na Głosy", jednak tylko zwycięska drużyna otrzyma fundusz na cel charytatywny, a o tym kto to będzie dowiemy się już jutro podczas wielkiego finału show. Natalia postanowiła jednak do końca spróbować wesprzeć dzieci i wpadła na pomysł wystawienia na aukcję charytatywną kilku kreacji:

- Pomimo tego, że nie udało się wygrać w Bitwie na Głosy nagrody finansowej dla Stowarzyszenia SOS, postanowiłam poszukać innego sposobu na znalezienie dla nich środków pieniężnych. Chcę przekazać wszystkie moje kreacje w jakich wystąpiłam w czterech odcinkach tego show na licytację.

Na charytatywnej aukcji można kupić stroje, w których Natalia zagrzewała swój zespół do walki. Są to kreacje projektu Violi Śpiechowicz i Kuby Boneckiego:

Trójce która wylicytuje powyższe kreacje Natalia osobiście przekaże stroje podczas uroczystej Gali Stowarzyszenia, która odbędzie się 23 maja w Hotelu Mariott w Warszawie. Artystka przygotowała dla wygranych jeszcze jeden wyjątkowy prezent w postaci własnego projektu - niespodzianki.

Fajny pomysł? Zobaczcie dokładnie o które kreacje chodzi:
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
wbfbart1012t_67.jpg
Newsy
Mucha, Kisio, Mikołajczyk i Pakosińska na imprezie charytatywnej

W warszawskim centrum handlowym WOLA PARK w sklepie firmowym sieci obuwia dla dzieci BARTEK odbyło się niecodzienne spotkanie. Anna Mucha, Katarzyna Pakosińska oraz Aleksandra Kisio przewodziły dziecięcym drużynom, składającym się z podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Dzieci wykonały prace plastyczne z motywem pacyfy, a tym samym zainicjowały akcję prowadzoną na rzecz dzieci przez markę BARTEK. Spotkanie poprowadziła aktorka Aleksandra Mikołajczyk . Działanie to jest elementem szerszej Akcja Pacyfa , dzięki której 20% ze sprzedaży każdej koronkowej bransoletki marki Missiu z  motywem pacyfy  trafi na konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, wspierając dzieci osierocone i o trudnym starcie życiowym. Tak gwiazdy wspierały akcję charytatywną:

ONS
Newsy
Szok! Górniak odpadła z Bitwy na głosy
Była gorsza od Mezo i Bednarka

Chyba nikt się tego nie spodziewał. Z "Bitwy na głosy" nie odpadła Monika Kuszyńska, nie odpadł Janusz Panasewicz, a z dalszą zabawą pożegnała się... Edyta Górniak . Chociaż wykonany przez jej grupę z Opola przebój Bryana Adamsa "Everything I Do (I Do It For You)" został bardzo pozytywnie przyjęty przez publiczność i jury, nie udało się zespołowi diwy przejść do kolejnego etapu. Za najlepszą drużynę wieczoru telewidzowie uznali grupę Ryszarda Rynkowskiego. Drugie miejsce przypadło Kamilowi Bednarkowi, a trzecie Mezo, który dla swoich podopiecznych wybrał świeży hit Rihanny "We Found Love". Edyta Górniak i jej zespół w swoim ostatnim odcinku apelowali do telewidzów o dbanie o naturę. Bycie eko nie pomogło. Na odejście Górniak ze łzami w oczach powiedziała tylko: - Ja czułam, że dzisiaj odpadniemy . Przy okazji gwiazda pochwaliła się, że od trzech lat była namawiana do udziału w show. Czyżby producenci doszli do wniosku, że udział Górniak w kolejnych odcinkach jest zbyt drogi? A może rzeczywiście występ był najsłabszy? Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu z "Bitwy na głosy" odpadła Natalia Kukulska: Łzy Górniak i porażka Kukulskiej w "Bitwie na głosy" . chimera

Magda Gessler odpowiedziała na krytykę
ONS
Newsy
Magda Gessler zaprojektowała kolekcję ubrań dla Polek. Wiemy, gdzie będzie je sprzedawała!
Magda Gessler zaprojektowała kolekcję ubrań dla Polek. Wiemy, gdzie będzie je sprzedawała!

Dwa programy w TVN i dwa w TVN Style. Do tego pisanie książek i nadzorowanie pracy czterech restauracji. Dla Magdy Gessler (63) to wciąż za mało! Gwiazda ma już pomysł na kolejny biznes. Tym razem zrobi rewolucję w... szafach Polek. Na naszych ulicach jest za mało koloru, a za dużo smutku. Pragnę, aby panie, zwłaszcza te po czterdziestce i niemieszczące się w rozmiarze 38 nosiły piękne, kolorowe i oryginalne ubrania. Tak jak ja! I takie właśnie będą kreacje z metką „Gessler” – zdradza „Party” restauratorka. Magda już od kilku lat nosi głównie stroje, które sama zaprojektuje. Mam kilka zaufanych krawcowych. Podrzucam im projekty, a one szyją prawdziwe dzieła sztuki – mówi Gessler. Kreacje projektu Magdy już testują jej przyjaciółki. A ona, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, szykuje się do otwarcia swoich butików. I to nie tylko w Polsce, lecz także w modowej stolicy świata – Paryżu!   Cały tekst o Magdzie Gessler w najnowszym numerze "Party".   Zobacz także:  Magda Gessler tłumaczy się z przerabiania markowych ubrań: "Pocięłam jak chciałam!" WIDEO   Czekacie na projekty Magdy Gessler?   Magda Gessler została projektantką!   Magda Gessler z córką Larą.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner