Wojewódzki pożegnał się ze słuchaczami Eski Rock
ONS
Newsy

Wojewódzki odszedł z Eski Rock. Na pożegnanie puścił oryginalną piosenkę

Kuba nie przestaje zaskakiwać

Dwa tygodnie temu Kuba Wojewódzki ogłosił, że z końcem roku odchodzi z Eski Rock. Stacja postanowiła zmienić swoją strategię i nadawać wyłącznie w Warszawie, a swoje częstotliwości w pozostałych miastach przekazać radiu VOX FM. Przypomnijmy: Wojewódzki stracił pracę!

W zeszły wtorek dziennikarz podczas swojego show wygadał się, że od nowego roku usłyszymy go na antenie Roxy FM. W miniony piątek showman wraz z Czesławem Mozilem pożegnali się ze słuchaczami z 13 największych polskich miast. Całość odbyła się w bardzo patetycznym tonie.

- To częstotliwości, które tak jak i my z Czesławem, tak jak i wy, przechodzą do historii. Kończy się nasza ogólnopolska wielka przygoda z polskim radiem Eska Rock. Dziękujemy za wszystko. To jest nasze ostatnie słowo w Polsce na dziś, ale nie ostatnie słowo w Warszawie - powiedział Kuba.


Kuba dogryzł również, że od 2 grudnia jego słuchacze w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie zamiast rockowego brzmienia usłyszą nieśmiertelne przeboje, gdyż VOX FM kierowane jest do starszej grupy docelowej.

- Jeżeli będziecie nas szukać od poniedziałku, to traficie na zupełnie nowe rozdanie, to będzie zupełnie nowa twarz rocka na nowych częstotliwościach, a będzie mniej więcej wyglądać tak - powiedział Kuba i puścił przebój disco polo grupy Boys "Ostatni dzień, ostatnia noc".


Teraz pozostaje nam tylko czekać, co Wojewódzki przygotuje na ostateczne pożegnanie z Eską Rock

Fragment pożegnalnej audycji Kuby i Czesława:Wojewódzki z dziewczyną na randce w kinie:

Tymański o Wojewódzkim w Roxy FM
ONS
Newsy
Tymański o audycji Wojewódzkiego: Spasiony lew. Dostanie tę gorszą
Co czeka Kubę w nowej pracy?

Już po nowym roku Kuba Wojewódzki rozpoczyna pracę w nowej radiostacji. Dziennikarza będzie można usłyszeć w Roxy FM, ale jeszcze nie znamy szczegółów audycji. Być może showman dołączy do ekipy "Porannego kakao". Nową pracę Kuby postanowił skomentować Tymon Tymański , który wraz z Piotrem Kędzierskim prowadzi poranną audycję w Roxy. Muzyk zapytany o to, co sądzi o swoim nowym koledze z pracy, udzielił lekko ironicznej odpowiedzi. - Rozmawiałem właśnie z szefem i dostaję podwyżkę od stycznia, więc nie boję się Kuby. Jeżeli Kuba dostanie jakąś godzinę, to będzie "coming home houres", czyli ta gorsza, trudniejsza godzina, kiedy ludzie wracają z pracy. My z Kędziorem utrzymujemy całe radio i tak będzie. Ja cenię Kubę. To bardzo błyskotliwy gość, dobry i trudny interlokutor. Też jest spasionym lwem, bo za dobrze mu jest od kilkunastu lat, bo on jest takim królem troszeczkę na tym bezhołowiu - powiedział Tymański w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Już niebawem powinniśmy poznać szczegóły współpracy Wojewódzkiego z popularną stacją. A tymczasem przypomnijmy ostatnią audycję Kuby dla Eski Rock i jego zabawne pożegnanie z słuchaczami. Zobacz: Wojewódzki odszedł z Eski Rock. Na pożegnanie puścił oryginalną piosenkę Wojewódzki na randce z dziewczyną:

Kuba Wojewódzki nie stawił się w sądzie. Michał Figurski śmieje się z Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Wojewódzki nie stawia się w sądzie. Figurski z niego drwi
Kubie grożą 3 lata więzienia!

Kuba Wojewódzki ostatnio nie przyszedł na sprawę dotyczącą rasistowskich żartów, które uprawiał na antenie Eski Rock razem z Michałem Figurskim . Magazyn "Flesz" informuje, że dziennikarz nie odebrał wezwań do sądu, ani telefonów. Z kolei policjanci, którzy chcieli mu dostarczyć wezwanie osobiście zastali zamknięte drzwi . "Flesz" zapytał Figurskiego, czy wie skąd brak reakcji ze strony Kuby. Ten ironicznie powiedział: - Nie mamy żadnego kontaktu. Następny termin na pewno zostanie dostosowany do jego kalendarza . Przypomnijmy krótko o co chodzi. W 2011 roku dziennikarze na antenie radia nazwali jednego z urzędników pół-Hindusa "Murzynem", którego telefon działa w "buszmeńskiej sieci dla czarnych". Kubie i Michałowi grożą nawet trzy lata więzienia . Jeśli Wojewódzki nie stawi się na następną rozprawę, a sędzia uzna to za jego "złą wolę" dziennikarz może zostać doprowadzony do sądu przez policję, a nawet aresztowany przed rozprawą. Ciekawe czy Michał chciał odgryźć się Kubie za ostatnie słowa na jego temat? Przypomnijmy: "Kolegów nie zostawiam. Zostawiam ludzi, z którymi pracuję" Kuba Wojewódzki z ukochaną na koncercie:

Kuba Wojewódzki stracił pracę!
Newsy
Kuba Wojewódzki stracił swój program! Co się stało?!
Kuba Wojewódzki stracił swój program! Co się stało?!

Kuba Wojewódzki stracił pracę w Rock Radiu! W związku z przekształceniami części Rock Radia w Radio Pogoda, audycja dziennikarza - "Książę i Robak" - spada z anteny. Dziennikarz pożegnał się ze słuchaczami na Facebooku! Kuba Wojewódzki stracił pracę w radiu! Dziennikarz nie jest zadowolony z takich zmian. Zapewnia jednak swoich fanów, że już niedługo wróci do radia: W związku z przekształceniem części ROCK RADIA w RADIO POGODA ( to nie jest żart ) nasza audycja Książę i Żebrak, w której ja byłem Księciem a Kędzior oczywiście Żebrakiem, dobiega końca. Z dniem 31 stycznia 2016 roku. Jak wszyscy się domyślają, mam mało Pogodne usposobienie. Teraz będzie mniej Wojewódzkiego a więcej Wodeckiego Na szczęście Wojewódzkiego zobaczymy już niedługo na antenie TVN, gdzie poprowadzi kolejny sezon swojego show.   Kuba Wojewódzki pracował w Rock Radiu od 2014 roku. Wraz z Piotrem Kędzierskim prowadził od poniedziałku do czwartku popołudniową audycję "Książę i żebrak”. W programie Kuba i Piotr często dzwonili do gwiazd, robili sobie z nich żarty, poruszali kontrowersyjne tematy i omawiali je w bardzo zabawny sposób. Żałujecie?   Zobacz: Kuba Wojewódzki o bojkocie TVP przez Paulinę Młynarską! Napisał też kilka słów o jej siostrze Agacie...   Kuba Wojewódzki stracił pracę (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); W związku z przekształceniem części ROCK RADIA w RADIO POGODA ( to nie jest żart ) nasza audycja Książę i Żebrak, w któ... Posted by Kuba Wojewódzki - Król TVN on  18 stycznia 2016 Kuba ma na szczęście program w TVN...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner