Wojewódzki o relacjach z gwiazdami
ONS

Wojewódzki szczerze o relacji z Korwin, Rozenek i Dygant. Zdradził której załatwił pracę

Wojewódzki o relacjach z gwiazdami
ONS

We wtorek wystartował kolejny sezon show Kuby Wojewódzki. Na słynnej kanapie dziennikarza zasiedli Dawid Kwiatkowski oraz piłkarze Legii Warszawa, a w kolejce czekają już kolejni gości. W premierowym odcinku show skradł jednak sam Kuba, który zdecydował się na kilka odważnych i dość intymnych wyznań, których raczej byśmy się po nim nie spodziewali. Przypomnijmy: Wojewódzki zdobył się na intymne wyznanie o dziewczynie. Wziął też w obronę Darka K.

Kuba udzielił też krótkiego wywiadu za kulisami produkcji i wyjawił przed kamerą kilka smaczków. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego nie odwiedziły go jeszcze np. Małgorzata Rozenek czy Agnieszka Dygant? W końcu to też gwiazdy TVN i naturalnym wydawało się, że w końcu pojawią się w studio i staną w ogniu pytań Wojewódzkiego. Kuba przyznał, że jeśli chodzi o Rozenek to ma na swoim koncie kilka wspólnych imprez z Perfekcyjną, z których wyłania się zupełnie inny obraz niż ten znany nam z telewizji.
 

Byliśmy parę razy na imprezach wspólnie we dwójkę i myślę, że ludzie nie chcieliby zobaczyć takiej Perfekcyjnej Pani Domu - tłumaczył z uśmiechem Wojewódzki.


Agnieszka Dygant również nie przyjęła jego zaproszenia, co trochę zabolało Kubę, bo jak sam przyznaje, pomógł załatwić jej duży kontrakt z Play.


Agnieszka Dygant powiedziała mi wprost: Za mało się kumplujemy. Co jest przykre, bo moje koleżeństwo wobec niej polegało także na tym, że zaprosiłem ją do reklamy pewnej telefonii komórkowej - wyjaśnia rozżalony.


I na koniec wisienka na torcie czyli Karolina Korwin Piotrowska, której wymiany zdań z Kubą nigdy nie należały do delikatnych.
 

Karolina Korwin Piotrowska to jest słodko-gorzka miłość. Myśmy się kiedyś kolegowali, bywaliśmy na jednych imprezach. natomiast czasami jak czytam co ona pisze, słucham co ona mówi to odnoszę wrażenie, że jej się funkcja medialna pomyliła z funkcją policjanta, prokuratura albo pracownika CBŚ. Ktoś kto podchodzi do show-biznesu bez dystansu, nie powinien definiować świata, myśli oraz zachowań innych. Bo show-biznes to wizerunek, to jest spektakl, to jest forma, to jest coś bardzo ulotnego. I każdy ma prawo, każdy ma prawo do odrobiny popularności. Co to ukrywać, Polska jest czempionem w nieznoszeniu czyjejś popularności, czyjegoś dobrobytu - twierdzi Wojewódzki.


Myślicie, że któraś z nich da się namówić na wizytę jeszcze w tym sezonie?

Zobacz: Wojewódzki odpowiedział na wyzwanie Figurskiego. Zaskoczył wszystkich

Kuba Wojewódzki z dziewczyną w Trójmieście:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04