ONS

Wojewódzki zdobył się na intymne wyznanie o dziewczynie. Wziął też w obronę Darka K.

ONS

Mimo plotek o rychłym końcu kariery czy niższych wynikach oglądalności, Kuba Wojewódzki wciąż wzbudza ogromne emocje i dzisiejszy premierowy odcinek kolejnego sezonu jego show był szeroko komentowany jeszcze na długo przed startem. Showman postanowił zaryzykować i zaprosił do programu Dawida Kwiatkowskiego, odnoszącego sukcesy, ale dzielącego publiczność młodego gwiazdora. Przypomnijmy: Kwiatkowski u Kuby przyznał się, że jest prawiczkiem. Reakcja Wojewódzkiego bezcenna

Nie da się ukryć, że wokalista zdobył sympatię Kuby i mógł niejako liczyć na taryfę ulgową starszego kolegi. Kwiatkowski wypadł bardzo naturalnie i pokazał, że ma olbrzymi dystans do własnej osoby. Show skradł jednak sam Wojewódzki, który w swoim stylu otworzył program krótkim monologiem, w którym nawiązał do najgłośniejszej afery ostatnich miesięcy czyli śmiertelnego wypadku spowodowanego przez Dariusza K. Kubie szczególnie zapadły w pamięć ostatnie doniesienia tabloidów z aferą narkotykową w tle.

Zobacz: Darek K. rozpętał aferę narkotykową. Podejrzane są inne gwiazdy
 

Podobno najważniejszym ostatnio medialnie pytaniem jest: z kim jeszcze brał narkotyki Dariusz Krupa? Kto jeszcze kupował narkotyki od Darka Krupy? Kto z show-biznesu brał narkotyki siedząc obok Darka Krupy? Czy Darek Krupa sypnie? Powiem tak - na szczęście jesteśmy kolegami (...) Obok Darka Krupy ćpają w tym kraju wszyscy - wypalił.


Bardzo nieoczekiwanie Wojewódzki zdobył się też na wyznanie dotyczące jego dziewczyny, Renaty Kaczoruk. Kuba przyznał, że to jest ta jedyna, na którą czekał od dawna.
 

Ja w końcu dobiłem do portu. Szukałem takiej (kobiety przyp. red.) przez 50 lat - wyznał.


W drugiej części programu na kanapie usiedli natomiast piłkarze Legii Warszawa - Jakub Rzeźniczak i Miroslav Radović. oglądaliście premierowy odcinek nowego sezonu show Kuby?

Zobacz: Wojewódzki toczy wojnę z tabloidem. Paparazzi polują na jedno konkretne zdjęcie


Wojewódzki z dziewczyną w Trójmieście:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22