Gwiazdy w ciąży śluby Marta Kaczyńska Edyta Pazura, Cezary Pazura Edyta Pazura, Cezary Pazura Marta Szulawiak
Gwiazdy w ciąży śluby
East News
1/6
Gwiazdy w ciąży śluby
East News

 

W sobotę 28 lipca, Marta Kaczyńska wyszła za mąż za swojego partnera, Piotra. Jej ślub był sporym zaskoczeniem, zwłaszcza że bratanica Jarosława Kaczyńskiego była wówczas w zaawansowanej ciąży. Nikt się nie spodziewał, że zdecyduje się stanąć na ślubnym kobiercu.

 

Okazuje się, że nie ona jedna podjęła taką decyzję. Zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie nie brakuje gwiazd, które brały śluby w zaawansowanej ciąży, z widocznym już brzuszkiem, podkreślonym białą suknią ślubną.

 

Z zagranicznych gwiazd na taki krok zdecydowały się m.in. Alicia Keys, Lily Allen czy Heidi Klum. A które polskie gwiazdy należą do tego grona? Zobaczcie galerię zdjęć!

 

Zobacz: Poród tuż tuż! Marta Kaczyńska z DUŻYM brzuszkiem na zawodach w Sopocie! Zobacz ZDJĘCIA

2/6
Marta Kaczyńska
East News

 

Marta Kaczyńska i jej wybranek Piotr wzbudzili niemałe emocje swoim ślubem. Nie da się ukryć, że w naszym kraju jeszcze nie tak dawno temu ciąża u panny młodej bywała skrzętnie ukrywana! Na szczęście czasy się zmieniają i widok ciężarnej panny młodej nikogo już nie dziwi (prawie nikogo, bo Marta Kaczyńska i tak spotkała się z hejtem!).

Marta Kaczyńska na swoim trzecim ślubie wyglądała pięknie. Wybrała niedrogą sukienkę, robiła duże wrażenie. 

 

Zobacz: Marta Kaczyńska wzięła ślub w sukni ślubnej za... 429 złotych!

3/6
Edyta Pazura, Cezary Pazura
East News

 

Być może nie każdy już pamięta, bo ślub Edyty i Cezarego Pazurów odbył się w 2009 roku, ale Edyta również była w zaawansowanej ciąży! Panna młoda prezentowała sie pięknie, a suknia ślubna podkreślała jej ciążowy brzuszek, co możeci zobaczyć na kolejnej stronie galerii.

 

Zobacz: Żona Pazury żałuje ślubu z Cezarym? Opowiedziała o tym na wizji

4/6
Edyta Pazura, Cezary Pazura
East News

 

Ślub Edyty i Cezarego odbył się w maju, a ich córeczka Amelka przyszła na świat 30 czerwca! Warto dodać, że do tej pory para jest szczęśliwym małżeństwem i niedawno powitała na świecie swoje trzecie dziecko!

 

Zobacz: "Zawstydziłaś nawet Lewandowską" Fanki w szoku po zdjęciach Edyty Pazury miesiąc po porodzie! Jak to zrobiła? Sama wyjaśnia...

5/6
Marta Szulawiak
East News

 

Marta Szulawiak z show "Top Model" również brał ślub w ciąży. W tym wyjątkowym dniu była w czwartm miesiącu i na niektórych fotografiach było widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

 

Zobacz: Uczestniczka programu "Top model" pokazała duży ciążowy brzuszek! Zdradziła też płeć i imię dziecka ZDJĘCIA

6/6
Monika Pyrek
East News

 

Monika Pyrek, polska lekkoatletka, brała ślub z Norbertem Rokitą. W dniu ślubu Monika też była w ciąży! 

 

Zobacz: Zwyciężczyni Tańca z Gwiazdami jest w ciąży! Wiedzieliście, że zmaga się z poważną chorobą? Głośno o niej mówi!