Marta Kaczyńska z partnerem na zawodach CSIO w Sopocie Marta Kaczyńska w letniej sukience w Sopocie Marta Kaczyńska z partnerem na zawodach CSIO w Sopocie Marta Kaczyńska w zaawansowanej ciąży na zawodach
Marta Kaczyńska z partnerem na zawodach CSIO w Sopocie
ONS.pl
1/4
Marta Kaczyńska z partnerem na zawodach CSIO w Sopocie
ONS.pl

Marta Kaczyńska bardzo rzadko pojawia się na salonach, ale gdy już zdecyduje się na wyjście, wzbudza sporo emocji. Tak też było w Sopocie na Oficjalnych Międzynarodowych Zawodach w Skokach. Choć na imprezie zjawiło się wiele znanych osób m.in. Jarosław Bieniuk czy Piotr Kraśko z żoną Karoliną, to jednak obecność Kaczyńskiej była szeroko komentowana. Po pierwsze Marta Kaczyńska zjawiła się na imprezie u boku swojego partnera - biznesmena z Trójmiasta, Piotra, z którym planuje ponoć ślub, a po drugie Kaczyńska jest w zaawansowanej ciąży, dlatego oczy wszystkich były skierowane na jej brzuch. 

 

Marta Kaczyńska jako fanka jazdy konnej, musiała pojawiać się na weekendowych zawodach w Sopocie. Choć zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody odbywały się już po raz 21, w tym roku zostały zakwalifikowane do Pierwszej Europejskiej Dywizji w Pucharze Narodów, dlatego mają dużo wyższą rangę. Jak podczas zawodów wyglądała Marta Kaczyńska? Sprawdźcie naszą galerię!

 

Zobacz: Marta Kaczyńska spodziewa się dziecka. A niebawem weźmie ślub! Co na to wszystko Jarosław Kaczyński?

2/4
Marta Kaczyńska w letniej sukience w Sopocie
ONS.pl

Na początku roku okazało się, że Marta Kaczyńska jest w ciąży. Córka Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej jest matką 14-letniej Ewy i 10-letniej Martyny. Po rozwodzie z Marcinem Dubienieckim, Marta ułożyła sobie życie u boku biznesmena Piotra z Trójmiasta. Kim jest jej ukochany?

"Przystojny partner Kaczyńskiej jest prezesem dwóch spółek - jedna zajmuje się m.in. chowem bydła i hurtową sprzedażą mięsa, a druga zakwaterowaniem i transportem wodnym. (...) Oprócz tego jest wspólnikiem w spółce zajmującej się obróbką mechaniczną elementów metalowych" - pisał se.pl.

Media rozpisywały się na temat ciąży Kaczyńskiej. Jak na te publikacje zareagowała Marta? Wydała oświadczenie. Jego treść znajdziecie na kolejnym slajdzie. 

 

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata show-biznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

3/4
Marta Kaczyńska z partnerem na zawodach CSIO w Sopocie
ONS.pl

Media donosiły, że Marta Kaczyńska spodziewa się bliźniaków! Co na to była prezydentówna?

- Bliźnięta, córka, ślub jednostronny, zaskoczenie, ukrywanie brzuszka ... W tym informacyjnym chaosie jedno jest pewne: jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy tym wszystkim, którzy nam gratulują i cieszą się razem z nami - pisała Marta Kaczyńska.

4/4
Marta Kaczyńska w zaawansowanej ciąży na zawodach
ONS.pl

Marta Kaczyńska jest już w zaawansowanej ciąży, ale wciąż jest bardzo aktywna. Weekend spędza w Sopocie z ukochanym na zawodach. 

Więcej na temat Marta Kaczyńska