Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

To jedyna osoba z rodziny królewskiej, która lubi Meghan Markle! O kogo chodzi?

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

Nie jest żadną tajemnicą, że Meghan Markle, żona księcia Harry'ego, nie ma łatwego charakteru. Od kiedy została księżną, nie mówi się o niczym innym, niż jej kaprysy, humory, okropne traktowanie służby, która zaczęła masowo zwalniać się z pracy. Meghan podpadła również członkom rodziny królewskiej - z księżną Kate jest skłócona od miesięcy, a ostatnio dolała oliwy do ognia, gdy zaczęła komentować romans księcia Williama!

Na szczęście, książę Harry nie widzi świata poza Meghan i jak się okazuje, jest jeszcze jedna osoba w rodzinie, która uwielbia Meghan. Nie zgadniecie, o kim mowa!

Meghan Markle podbiła serce przyszłego króla

Czujni fani Meghan Markle zwrócili uwagę, że na publicznych wystąpieniach brytyjskiej rodziny królewskiej księżnej często towarzyszy... książę Karol! Przyszły król ponoć jest nią oczarowany, co widać na wspólnych fotografiach. Książę Karol uważa, że "książę Harry nie mógł lepiej trafić".

Na wspólnych zdjęciach księcia i żony jego syna widać, że Karol zawsze próbuje zabawiać Meghan. Zdecydowanie mu się to udaje, bo księżna zawsze jest roześmiana i widać, że świetnie czuje się w towarzystwie Karola.

Spodziewaliście się, że to właśnie książę Karol uwielbia Meghan? 

 

Książę Karol uwielbia Meghan Markle!

Meghan Markle śmieje się z żartu księcia Karola
East News

Meghan zawsze śmieje się z żartów Karola

Meghan Markle roześmiana w towarzystwie księcia Karola
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51