księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate
księżna Kate
East News
1/5
księżna Kate
East News

 

Księżna Kate uchodzi za ikonę dobrego stylu i nienagannych manier. Żonę księcia Williama obowiązuje wiele zasad protokołu brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna nie może m.in. rozdawać autografów, malować paznokci na intensywne kolory, czy... zdejmować płaszcza w miejscach publicznych. Okazuje się jednak, że od czasu do czasu nawet perfekcyjny wizerunek księżnej Kate zostaje nieco nadszarpnięty. ;) Księżna Cambrigde, która obecnie jest w 7. miesiącu ciąży, pojawia się z oficjalna wizytą w Essex, gdzie uczestniczyła w otwarciu ośrodka dla osób uzależnionych. 

 

Zobacz też: Sekret księżnej Kate wyszedł na jaw! Nigdy nie zdejmuje płaszcza, gdy pokazuje się publiczne. Powód jest zaskakujący!

 

Księżna Kate tego dnia miała na sobie świetnie skrojony, minimalistyczny płaszczyk w ciemnoniebieskim kolorze. Pod okryciem natomiast spódnicę lub sukienkę, sięgającą do połowy uda. To właśnie ta część garderoby omal nie spłatała figla przyszłej mamie! Zobaczcie zdjęcia!

 

Polecamy: Jakie imię wybiorą dla trzeciego dziecka Kate i William? Są dwa mocne typy!

2/5
księżna Kate
East News

 

Księżna Kate w czasie wizyty w Essex odsłoniła zgrabne nogi. Tego dnia księżna miała na sobie transparentne, czarne rajstopy, które były uzupełnieniem krótkiej spódnicy lub sukienki oraz dopasowanego do niej długością płaszcza. W czasie kiedy księżna wysiadała z samochodu, okrycie zdradziło nieoczekiwanie dużo! Zgromadzeni mieli okazję podziwiać smukłe i umięśnione nogi księżnej Kate.

3/5
księżna Kate
East News

Sytuacja powtórzyła się w czasie, kiedy księżna Kate rozmawiała ze zgromadzonymi dziećmi. Aby złapać z nimi lepszy kontakt, księżna nieco przykucnęła, co sprawiło, się spódnica znów poniosła się niespodziewanie wysoko! Skrępowana księżna próbowała uniknąć najgorszego, przytrzymując niesforną część garderoby.

4/5
księżna Kate
East News

Jesteśmy przekonani, że tego dnia księżna Kate pożałowała wyboru stylizacji.

5/5
księżna Kate
East News

Jednak mimo tego, wyglądała przepięknie! Drobne wpadki zdradzają się każdemu. Nawet księżnej. ;) W naszych oczach nadal pozostaje niedoścignionym ideałem. :)