księżna Diana, książę Karol
East News

Na jaw wyszły szczegóły ze ślubu księżnej Diany i księcia Karola!

księżna Diana, książę Karol
East News

29 lipca 1981 roku odbył się ślub księżnej Diany i księcia Karola. Para pobrała się w Katedrze Św. Pawła w Londynie, a jej ceremonia bez wątpienia była jednym z największych międzynarodowych wydarzeń społecznych. Ślub książęcej pary można było oglądać w telewizji, co przyciągnęło tłumy przed ekrany, zupełnie tak jak w przypadku ślubów księcia Williama z Kate oraz księcia Harry’ego z Meghan. Dopiero teraz jednak na jaw wyszedł istotny szczegół ze ślubu DIany i Karola!

 

Zobacz: „Nazwała ją ku*wą”. Tak brzmiała ostatnia rozmowa Diany z matką!

 

Księżna Diana nigdy nie wyjawiła tego sekretu

 

Księżna Diana szła do ślubu w kreacji z jedwabiu i z 25-metrowym trenem. Suknia wyglądała spektakularnie, a Diana wyglądała jak prawdziwa księżniczka z bajki. Dopiero teraz jednak wyszło na jaw, że w dniu ślubu miała na sobie dwie suknie ślubne! Okazuje się, że druga wyglądała równie niesamowicie - też była wykonana z jedwabiu, a do tego miała zdobienia na szyi. Była jednak pozbawiona klasycznej koronki.

 

Chcieliśmy być absolutnie pewni, że sukienka będzie niespodzianką. Nigdy nie mierzyliśmy jej na Dianie, nigdy nawet o niej nie rozmawialiśmy. Chcieliśmy być tylko pewni, że w razie czego jesteśmy ubezpieczeni. Dla spokoju naszych umysłów, prawdę mówiąc - zdradzili informatorzy „People”.

 

Myślicie, że druga suknia była ładniejsza od pierwszej? Szkoda, że na razie nie ujawniono zdjęć księżnej w drugiej ślubnej kreacji!

 

Przeczytaj też: Pierścionek zaręczynowy księżnej Diany wzbudzał wiele kontrowersji… Dlaczego?

 

Polecamy: Księżna Diana swoimi stylizacjami równie często łamała protokół jak Meghan

 

Suknia ślubna Diany miała niesamowity tren

księżna Diana, książę Karol
East News

Księżna miała również drugą suknię, jednak do tej pory nie pokazano jej na zdjęciach

księżna Diana, książę Karol
East News

Więcej na temat Księżna Diana książę Karol
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17