Ewa Chodakowska, Kasia Tusk, Małgorzata Rozenek, Dorota Wellman Ewa Chodakowska na premierze swojej książki Kasia Tusk w czarnej sukience i czarnych butach siedzi ze swoją książką "Elementarz stylu" na Targach Książki Małgorzata Rozenek w pastelowym różowym swetrze, szarych spodniach z lampasem Anna Mucha promuje książkę
Ewa Chodakowska, Kasia Tusk, Małgorzata Rozenek, Dorota Wellman
ONS
1/10
Ewa Chodakowska, Kasia Tusk, Małgorzata Rozenek, Dorota Wellman
ONS

Ewa Chodakowska, Kasia Tusk, Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska  to tylko niewielka część gwiazd, które wydały swoje książki w 2015 roku. Pisanie jest trendy! O czym piszą gwiazdy? Przede wszystkim skupiają się na książkach o charakterze poradnikowym. Radzą, jak dobrze jeść, schudnąć lub świetnie wyglądać, lecz zdarzają się wyjątki. ;) Nierzadko książki znanych osobistości okazują się bestsellerami! Znane nazwisko plus interesująca treść to przepis na hit wydawniczy. Przypomnijmy sobie, które gwiazdy wydały swoje książki w 2015 roku. Oto te najciekawsze!

 

Zobacz też: Książki Małgorzaty Rozenek są bestsellerami! "Każda moja książka ma dodruk. Ludzie potrzebują...”

2/10
Ewa Chodakowska na premierze swojej książki

Ewa Chodakowska niezmiennie pozostaje ulubioną trenerką wszystkich Polek! To właśnie ona zapoczątkowała w Polsce trend na bycie fit i dbanie o siebie. W tym roku ukazała się książka Ewy "Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny", która powstała we współpracy z mężem trenerki Lefterisem Kavoukisem oraz trenerem Tomaszem Choińskim. To kompendium wiedzy treningowej dla kobiet i ich partnerów! Książka stała się absolutnym hitem sprzedaży.

3/10
Kasia Tusk w czarnej sukience i czarnych butach siedzi ze swoją książką "Elementarz stylu" na Targach Książki
ONS

Jedną z ciekawszych publikacji w tym roku jest również książka Kasi Tusk pt. "Elementarz stylu". Znana blogerka modowa doczekała się wydania swoich porad na papier. Pierwsza książka blogerki spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem. Pochwaliła ją nawet Karolina Korwin Piotrowska! Została dobrze przyjęta zarówno także przez fanki bloga Kasi, jak i przez krytyków. Skromna Tuskówna postawiła na tradycyjną promocję, bazującą na spotkaniach z fanami, szczędząc sobie i ojcu niepotrzebnych skandali. "Elementarz stylu" szybko stał się bestsellerem! Wyszło bardzo z klasą! Brawo!

4/10
Małgorzata Rozenek w pastelowym różowym swetrze, szarych spodniach z lampasem
ons.pl

Małgorzata Rozenek to prawdziwa ulubienica Polek! Perfekcyjna Pani Domu jest dla wielu kobiet autorytetem nie tylko w kwestiach związanych z prowadzeniem domu, ale także stylu i kobiecości w ogóle. Wierne fanki w tym roku doczekały się kolejnej (czwartej już!) książki Małgosi. Nowa publikacja pt. "Jak dbać o siebie perfekcyjnie" to poradnik dla współczesnych kobiet, które dzielą swoje życie pomiędzy dom a obowiązki zawodowe. Małgorzata Rozenek radzi w niej, jak zadbać o nie tylko o wygląd i psychikę. Książka okazałą się hitem! Zresztą jak wszystkie publikacje Perfekcyjnej! ;)

5/10
Anna Mucha promuje książkę
ons

Anna Mucha w 2015 roku również wydała książkę. "Toskania, że mucha nie siada" to przewodnik po ukochanym regionie Włoch aktorki. Gwiazda od lat właśnie w Toskanii spędza wakacje i delektuje się włoskim dolce far niente. Wielbicielka Italii i nieżona pół-Włocha okazała się również sprawną pisarką! Jej książka odniosła sukces, a turyści zaczęli zwiedzać Toskanię śladami Anny Muchy.

6/10
Jolanta Kwaśniewska w szarym swetrze
ONS

"Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!" to tytuł najnowszej książki Jolanty Kwaśniewskiej. Ten znakomity poradnik dla kobiet zawiera ciekawe przepisy na dania, łatwe ćwiczenia, a także rady od dietetyków i kucharzy. Książka przeznaczona jest dla dojrzałych czytelniczek, a żona byłego prezydenta wzięła sobie za cel odczarowanie starości, która też może być aktywna i szczęśliwa.

7/10
Ewa Minge promuje swoją książkę
ONS

W 2015 roku na rynku wydawniczym pojawiła się także książka Ewy Minge pt. "Życie to bajka". Publikacja znanej projektantki to autobiografia, która pozwala pozwać bliżej kobietę sukcesu, którą niewątpliwie jest Ewa Minge. Można w niej przeczytać o jej rozstaniu z mężem, kulisach salonowego życia, a także poznać wiele intymnych szczegółów z życia gwiazdy.

8/10
Dorota Wellman w czarnej bluzce
ONS

"Jak zostać zwierzem telewizyjnym?" to najnowsza książka jednej z najbardziej lubianych dziennikarek telewizyjnych Doroty Wellman. O czym jest publikacja prowadzącej "Dzień dobry TVN"? Gwiazda zdradza w niej kulisty pracy w mediach. To lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy marzą o karierze w show-biznesie!

9/10
Marek Kondrat w marynace
ONS

Pasją Marka Kondrata jest winiarstwo. Znany aktor, który porzucił karierę w wyuczonym zawodzie, od jakiegoś czasu pielegnuje swoje zamiłowanie do wykwintnych trunków i rozwija biznes winiarski. W ramach promocji swojej nowej dziedziny zainteresowań, Kondrat wydał książkę "Winne strony. Opowieść o pasji, która zmienia życie". Miłośnicy win będą zachwyceni!

10/10
Ewa Wachowicz w białej koszuli i czarnej spódnicy
ONS

Miłośnicy Ewy Wachowicz i jej talenty kulinarnego również mieli powody do zadowolenia w tym roku. Na półkach w księgarniach pojawiła się nowa książka gwiazdy pt. "Ciasta", czyli coś dla wielbicieli słodkości. ;) Prowadząca show "Top Chef" zamieściła w niej liczne przepisy na smaczne desery, ciasta i ciasteczka. Ewa Wachowicz na promocji swojej książki wyglądała rewelacyjnie! Czy ona aby na pewno sama konsumuje te ciasta? ;)