Chłopak Ewy Farnej

Ewa Farna walczy o swój związek z Martinem Chabotem! Już wie, jak pokonać kryzys!

Chłopak Ewy Farnej

Ewa Farna zabiera swojego chłopaka Marcina Chobota wakacje. Jak podaje "Fakt", artystka i jej ukochany postanowili zawalczyć o swój związek, który ostatnio jest na granicy kryzysu. Ewa uznała, że należy coś z tym zrobić. Zaplanowała wspólny wyjazd, który ma zażegnać wszelkie spory między nią, a jej chłopakiem. Ewa Farna zabiera Marcina na miesięczne wakacje do Stanów Zjednoczonych - podaje tabloid.

Ewa Farna i Martin Chobot pokonają kryzys?

O kryzysie pomiędzy zakochanymi pisze się już od jakiegoś czasu. Ewa i Marcin mają problem z dojściem do porozumienia w kwestii ich miejsca zamieszkania. Gwiazda i jej partner obecnie mieszkają w Pradze, lecz Ewa podobno poważnie myśli o przeprowadzce do Polski. Ciągłe podróże są męczące dla artystki. Z kolei Marcin, który z pochodzenia jest Czechem, nie chce zaakceptować decyzji o opuszczeniu swojej ojczyzny. Wspólne wakacje za oceanem mają pomóc zakochanym w złagodzeniu napięcia oraz podjęciu wspólnej decyzji, co do ich dalszej przyszłości.

Ewa chce, by w jej związku na nowo wybuchła namiętność. Z dala od codzienności i problemów. Wierzy, że taki długi odpoczynek dobrze im zrobi, bo codzienne różnice zdań bardzo ich od siebie oddaliły. Ma też nadzieję, że w USA będą w stanie podjąć ostateczną decyzję co do przeprowadzki i wypracować kompromis, który zadowoli oboje - czytamy na łamach "Faktu".

Trzymamy kciuki, by wszystko poszło dobrze! I życzymy udanego wypoczynku! :)

 

Zobacz też: Wkurzona Ewa Farna o hejterach: "potrafią zatruć i przypominać te złe rzeczy".

 

Ewa Farna zabiera partnera na długie wakacje.

Ewa Farna i Martin Chobot na gali Czeski Słowik
Facebook

Zakochani spędzą romantyczny miesiąc w Stanach Zjednoczonych.

Martin Chobot - chłopak Ewy Farnej. Ewa Farna chłopak. Z kim jest Ewa Farna? Kim jest Martin Chobot?
ONS

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08