Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Chłopak Ewy Farnej
Newsy

Ewa Farna walczy o swój związek z Martinem Chabotem! Już wie, jak pokonać kryzys!

Ewa Farna walczy o swój związek z Martinem Chabotem! Już wie, jak pokonać kryzys!

Ewa Farna zabiera swojego chłopaka Marcina Chobota wakacje. Jak podaje "Fakt", artystka i jej ukochany postanowili zawalczyć o swój związek, który ostatnio jest na granicy kryzysu. Ewa uznała, że należy coś z tym zrobić. Zaplanowała wspólny wyjazd, który ma zażegnać wszelkie spory między nią, a jej chłopakiem. Ewa Farna zabiera Marcina na miesięczne wakacje do Stanów Zjednoczonych - podaje tabloid.

Tajemnice męża Ewy Farnej wychodzą na jaw! I to po 10 latach!

Ewa Farna i Martin Chobot pokonają kryzys?

O kryzysie pomiędzy zakochanymi pisze się już od jakiegoś czasu. Ewa i Marcin mają problem z dojściem do porozumienia w kwestii ich miejsca zamieszkania. Gwiazda i jej partner obecnie mieszkają w Pradze, lecz Ewa podobno poważnie myśli o przeprowadzce do Polski. Ciągłe podróże są męczące dla artystki. Z kolei Marcin, który z pochodzenia jest Czechem, nie chce zaakceptować decyzji o opuszczeniu swojej ojczyzny. Wspólne wakacje za oceanem mają pomóc zakochanym w złagodzeniu napięcia oraz podjęciu wspólnej decyzji, co do ich dalszej przyszłości.

Ewa chce, by w jej związku na nowo wybuchła namiętność. Z dala od codzienności i problemów. Wierzy, że taki długi odpoczynek dobrze im zrobi, bo codzienne różnice zdań bardzo ich od siebie oddaliły. Ma też nadzieję, że w USA będą w stanie podjąć ostateczną decyzję co do przeprowadzki i wypracować kompromis, który zadowoli oboje - czytamy na łamach "Faktu".

Trzymamy kciuki, by wszystko poszło dobrze! I życzymy udanego wypoczynku! :)

 

Zobacz też: Wkurzona Ewa Farna o hejterach: "potrafią zatruć i przypominać te złe rzeczy".

 

Ewa Farna zabiera partnera na długie wakacje.

Ewa Farna i Martin Chobot na gali Czeski Słowik
Facebook

Zakochani spędzą romantyczny miesiąc w Stanach Zjednoczonych.

Martin Chobot - chłopak Ewy Farnej. Ewa Farna chłopak. Z kim jest Ewa Farna? Kim jest Martin Chobot?
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Basia Kurdej-Szatan w kucyku
TV-Show
Ewa Farna gościem specjalnym trzeciego odcinka "Kocham Cię, Polsko!". Co wydarzyło się w odcinku?
Ewa Farna gościem specjalnym trzeciego odcinka "Kocham Cię, Polsko!". Co wydarzyło się w odcinku?
Chłopak Ewy Farnej
Newsy
Ewa Farna przechodzi kryzys w związku? Według mediów, chłopak nie chce zmieszkać z nią w Polsce!
Ewa Farna przechodzi kryzys w związku? Według mediów, chłopak nie chce zmieszkać z nią w Polsce!

Ewa Farna i jej chłopak Marcin Chobot przechodzą kryzys? Jak dał "Fakt" między zakochanymi ostatnio coraz częściej dochodzi do różnicy zdań. Ewa podobno chce zamieszkać na stałe w Polsce, by móc wywiązywać się ze swoich zobowiązań zawodowych. Marcin jednak nie jest przychylny tej decyzji. Woli zostać w Czechach. Czy odmienne opinie na temat miejsca zamieszkania podzielą zakochanych? Jeszcze niedawno pisało się o tym, że para być może się zaręczyła. I choć oni sami nigdy nie potwierdzili tej informacji publicznie, nie od dziś wiadomo, że bardzo się kochają i planują wspólną przyszłość.  Ewa Farna przeprowadzi się do Polski? Ewa Farna i jej chłopak Marcin Chobot mieszkają w Pradze, bardzo blisko rodziców Ewy. Tabloid pisze, że artystka marzy o tym, by wyrwać się spod skrzydeł rodziców i przeprowadzić się do Polski. Ciągłe podróże między Polską a Czechami mają być dla niej mocno problematyczne, stąd decyzja o zmianie miejsca zamieszkania. Marcin Chobot, który jest Czechem, nie chce słyszeć o takim rozwiązaniu. I ż adne z nich nie chce zmienić zdania. Ewa zapowiada, że nawet jeśli Martin się nie ugnie i zostanie w Czechach, ona nie zmieni decyzji. Nie zawaha się wystawić ich miłości na ciężką próbę, jaką byłby związek na odległość - czytamy na łamach "Faktu". Myślicie, że już wkrótce Ewa i Marcin będą ze sobą na odległość?   Zobacz też: Ewa Farna bez makijażu! Zobacz, jak gwiazda wygląda zaraz po przebudzeniu.   Ewa Farna i jej chłopak Marcin Chobot rzadko pokazują się razem publicznie. Czy już wkrótce będą tworzyć związek na odległość?  

M jak miłość
Mat. promocyjne
Seriale
W "M jak miłość" Marcin znów w więzieniu! Wiemy, kto zajmie się Mają
Co w nowych odcinkach?

  Ostatnie odcinki " M jak miłość " przypominają bardziej serial sensacyjny niż historię o wielopokoleniowej rodzinie. W 1390 odcinku obejrzymy dalszy ciąg emocjonującej historii Marcina ( Mikołaj Roznerski ), który porwał ze szpitala swoją córkę. Udało mu się opuścić teren szpitala i ukryje się z małą Mają w Grabinie. Tymczasową kryjówką będzie dom Kolędy, o całej sprawie będzie zaś wiedział jego adwokat, Andrzej oraz Barbara. Ich pomoc sprawi, że Chodakowski znajdzie bezpieczne schronienie przed Arturem, który nadal prawnie jest ojcem Mai.    M jak miłość: Artur śledzi Marcina Sielanka nie będzie trwała długo i plany Marcina pokrzyżuje choroba córeczki. Chodakowski planował zgłosić się na policję, opowiedzieć całą historię i oskarżyć Artura o sfałszowanie wyników testów DNA. Cały plan został starannie przemyślany i miał być zrealizowany przy pomocy Andrzeja Budzyńskiego. Ale Maja nagle zachoruje i Chodakowski zdecyduje się jechać z nią do szpitala. Nie wie jednak, że jest śledzony przez Artura. Na miejscu Skalski wzywa policje i doprowadza do aresztowania Marcina pod zarzutem porwania dziecka. Chodakowski trafia do aresztu, a Maja zostaje przekazana Arturowi, który nadal podaje się za jej biologicznego ojca.    Zobacz:  Kasia Cichopek miała zagrać w "M jak miłość" tylko jedną scenę, ale w serialu występuje już 18 lat! Komu to zawdzięcza?   Kolejne odcinki będą równie emocjonujące. Czy Marcinowi uda się udowodnić, że Maja jest jego córką?   Marcin zabiera ze szpitala swoją córkę.   Artur opiekuje się Mają po wypadku.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner