Chłopak Ewy Farnej

Ewa Farna przechodzi kryzys w związku? Według mediów, chłopak nie chce zmieszkać z nią w Polsce!

Chłopak Ewy Farnej

Ewa Farna i jej chłopak Marcin Chobot przechodzą kryzys? Jak dał "Fakt" między zakochanymi ostatnio coraz częściej dochodzi do różnicy zdań. Ewa podobno chce zamieszkać na stałe w Polsce, by móc wywiązywać się ze swoich zobowiązań zawodowych. Marcin jednak nie jest przychylny tej decyzji. Woli zostać w Czechach.

Czy odmienne opinie na temat miejsca zamieszkania podzielą zakochanych? Jeszcze niedawno pisało się o tym, że para być może się zaręczyła. I choć oni sami nigdy nie potwierdzili tej informacji publicznie, nie od dziś wiadomo, że bardzo się kochają i planują wspólną przyszłość. 

Ewa Farna przeprowadzi się do Polski?

Ewa Farna i jej chłopak Marcin Chobot mieszkają w Pradze, bardzo blisko rodziców Ewy. Tabloid pisze, że artystka marzy o tym, by wyrwać się spod skrzydeł rodziców i przeprowadzić się do Polski. Ciągłe podróże między Polską a Czechami mają być dla niej mocno problematyczne, stąd decyzja o zmianie miejsca zamieszkania. Marcin Chobot, który jest Czechem, nie chce słyszeć o takim rozwiązaniu. I żadne z nich nie chce zmienić zdania.

Ewa zapowiada, że nawet jeśli Martin się nie ugnie i zostanie w Czechach, ona nie zmieni decyzji. Nie zawaha się wystawić ich miłości na ciężką próbę, jaką byłby związek na odległość - czytamy na łamach "Faktu".

Myślicie, że już wkrótce Ewa i Marcin będą ze sobą na odległość?

 

Zobacz też: Ewa Farna bez makijażu! Zobacz, jak gwiazda wygląda zaraz po przebudzeniu.

 

Ewa Farna i jej chłopak Marcin Chobot rzadko pokazują się razem publicznie.

Ewa Farna i Martin Chobot na gali Czeski Słowik
Facebook

Czy już wkrótce będą tworzyć związek na odległość?

Martin Chobot - chłopak Ewy Farnej. Ewa Farna chłopak. Z kim jest Ewa Farna? Kim jest Martin Chobot?
ONS

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48