Party Stories
Kłótnia Kory i Sztaby w MBTM
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Ostra kłótnia w MBTM. Kora i Sztaba na starcie dali czadu

Mamy fragment niedzielnego odcinka show

W niedzielę, zobaczycie pierwszy odcinek VI edycji „Tylko muzyka. Must be the music”. Muzyczne show jest prawdziwą kuźnią talentów. Wystarczy spojrzeć na kariery zespołów Enej czy LemON, które podbiły serca publiczności nagrywając przebój za przebojem.

Nowy sezon programu z pewnością odkryje wiele talentów, które być może dzięki ciężkiej pracy i determinacji znajdą swoje miejsce na rynku. Zanim jednak odbędą się koncerty na żywo i wielki finał, czekają nas emocjonujące odcinki castingowe, w których nie zabraknie świetnych piosenek, emocji i wzruszeń, ale też kłótni.

Już w najbliższą niedzielę, po jednym z występów dojdzie do ostrej sprzeczki pomiędzy Korą i Adamem Sztabą.

- Ty się chyba czegoś Adasiu najadłeś – mówiła Kora.


Dyrygent od razu odpowiedział na złośliwości wokalistki:

- Jak już powiedziałaś swoją kwestię to nie się wtrącaj w moją.


Z resztą sami zobaczcie fragment niedzielnego odcinka:

W takich luksusach mieszka Adam Sztaba z żoną:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Łozo rozczarowany uczestniczkami MBTM
Newsy
Łozo w MBTM: Chcę żebyście złapały mnie tam, gdzie nie wolno
Kto zafascynował przystojnego wokalistę?

Już w najbliższą niedzielę kolejny castingowy odcinek szóstej edycji "Must Be the Music" . Jurorzy podczas przesłuchać wyłowili już sporo muzycznych talentów. W kolejnym etapie zostało zatem już tylko kilka miejsc. Dlatego kolejni uczestnicy programu mają postawioną poprzeczkę bardzo wysoko. W niedzielę będziemy mogli zobaczyć występ kolejnego żeńskiego zespołu. Występ dziewczyn wywołał wiele emocji za stołem jurorów, a chyba najbardziej rozczarowany z tego co zobaczył na scenie był Wojtek Łozowski . - Potrzebuję ognia, chcę czegoś, chcę żebyście złapały mnie tam gdzie nie wolno, potrząśli i urwali mi to... - powiedział Łozo. Słowa jakie wypowiedział wokalista grupy Afromental nie spodobały się Adamowi Sztabie , który swoje dezaprobatę wyraził miną. Całą sytuację zobaczymy już w najbliższym odcinku "Must Be the Music". Myślicie, że dziewczyny aż tak się nie popisały? Zobacz: Zwycięzca MBTM kończy karierę. Teraz będzie... księdzem Gwiazdy podczas wielkiego finału MBTM 5:

Edyta Górniak o komunii Allana Krupy
ONS
Newsy
Górniak pokazała piękne zdjęcia z wakacji z Allanem. Mocno się zmienił
Edyta wspomina ciążę i macierzyństwo

Edyta Górniak na każdym kroku udowadnia, że jest mamą idealną. Gwiazda mocno dba o relacje z synem, dopinguje go w kształtowaniu talentów i odpowiednio wynagradza za sukcesy w szkole. W lutym zabrała Allana na ferie, które wspólnie spędzili w Tajlandii . Dzisiaj diwa pokazała na Facebooku zdjęcia z wyjazdu, które zilustrowały bardzo intymny wpis. Wspomnieniami Edyta powróciła do czasu, kiedy była w ciąży. Nawiązała do tego, jak bardzo zmieniło się jej życie i co ukształtował w niej dorastając 10-letni Allan. Pamiętam poranek, kiedy spojrzałam sobie w oczy i wiedziałam, że nic już nie będzie takie samo. I kolejny 9 miesięcy później, kiedy patrzyłam w jego oczy. Nikt nie zmienił mnie tak jak On. Doświadczenie macierzyństwa i Miłość do dziecka, jest Najpiękniejszym darem, jaki mogłam otrzymać. Nie mogę uwierzyć, że to już 10 lat - napisała Edyta. Poniżej aktualne zdjęcie Allana, którym Górniak podzieliła się z fanami. Jak dla nas wygląda uroczo. Zobacz: Syn Górniak śpiewa po angielsku. Posłuchaj Edyta z ukochanym po wielkiej gali:

ONS
Newsy
Lopez do byłego męża: Jesteś świnią
A miliony telewidzów patrzą

Związek Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego to przeszłość do której żadna ze stron nie chce już wracać. Para mimo rozwodu ma zobowiązania zawodowe, które, bez względu na relację prywatną, muszą być realizowane. Jennifer i Marc od kilku lat prowadzą program "Q'Viva! The Chosen", w którym podróżują po świecie poszukując młodych talentów. Zobacz:  L opez nadal kocha byłego męża Chociaż nie brakowało przytyków na oczach milionów to przez długi czas była para panowała nad swoimi emocjami. W ostatnim odcinku coś jednak wymknęło się spod kontroli. Jennifer oburzyła się kiedy Marc uznał, że niektórzy uczestnicy powinni być wycięci z emisji programu. Głównie chodziło o faworytów Lopez. - Wycięcie ich wszystkich jest niesprawiedliwe - powiedziała Jennifer, na co usłyszała odpowiedź: - Jennifer patrz na punkty. Musimy się z nimi zgadzać, inaczej to nie wiem co ja tutaj kur*a robię . Lopez nie wytrzymała i szybko odpowiedziała Anthony'emu: - Jesteś świnią . Czyżby Anthony z zazdrości o relacje Jennifer z nowym partnerem odgrywał się na wizji? chimera

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner