Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski na treningu w Chinach
Robert Lewandowski
Z zarostem wyglądałby seksownie...
1/6
Robert Lewandowski

Kontrakty reklamowe Roberta Lewandowskiego są bardzo lukratywne. Jednak oprócz zapisów o wysokich kwotach wynagrodzenia dla znanego piłkarza, zawierają również pewne zobowiązania, z których gwiazdor musi się wywiązać. Nie chodzi jedynie o dość oczywisty udział w spotach reklamowych czy w sesjach zdjęciowych promujących produkty, ale o coś znacznie bardziej zaskakującego. Okazuje się, że wiele kontraktów reklamowych nakłada na Roberta Lewandowskiego również obowiązki, na które nigdy byśmy nie wpadli! Jednym z nich jest zakaz noszenia brody! Dlaczego Robert Lewandowski nie może poddać się modzie na look a'la wiking oraz czy żona może wybrać mu dowolny garnitur na oficjalne wyjście?

 

Zobacz też: Wiemy, ile Robert Lewandowski zarabia na reklamach. Piłkarz bardzo się ceni! Te stawki są ogromne

 

Sprawdźcie na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Kamil Glik ma zero złotych podatku, zaś Robert Lewandowski oddał fiskusowi... STO MILIONÓW! Dlaczego?

 

Więcej: Gwiazdy pokazują torsy na Instagramie! Kto wygląda najlepiej podczas tegorocznych wakacji?

2/6
Robert Lewandowski

Ze względu na kontrakt reklamowy z marką Gillette, z którą Robert Lewandowski współpracuje już od kilku lat, piłkarz ma zakaz zapuszczania brody, informuje Piotr Koźmiński na videoblogu "Super Expressu". Gwiazdor piłki nożnej ma obowiązek zawsze pojawiać się publicznie ze starannie ogoloną twarzą. Jako ambasador marki nie może pozwolić sobie, by ulec trendowi na seksowny zarost. Jednak to nie wszystko! Robert Lewandowski ma również inne obostrzenia, jeśli chodzi o wyjścia publiczne... Jakie? Sprawdź na następnych stronach fotogalerii!

3/6
Robert Lewandowski
East News

Robert Lewandowski od kilku lat jest również ambasadorem marki Coca-cola. Piłkarz w związku z tym nie może publicznie pojawić się z puszką napoju konkurencji, twierdzi Koźmiński. Czego jeszcze nie może Robert Lewandowski?

4/6
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski na treningi Bayernu Monachium może przyjeżdżać jedynie... samochodami marki Audi. A wszystko przez umowę klubu Lewandowskiego właśnie z tym producentem samochodów. Prywatnie piłkarz może na szczęście jeździć, czym chce. ;) A czego nie może nosić Robert Lewandowski?

5/6
Robert Lewandowski na treningu w Chinach

Piotr Koźmiński w wideo blogu "Super Express" mówi również o tym, że Robert Lewandowski musi z wielką starannością dobierać swoje garnitury na wyjścia publiczne. I nie chodzi tu wcale o modowe preferencje jego żony Anny, lecz o kontrakty reklamowe piłkarza. Robert Lewandowski promuje dwie marki odzieżowe Vistulę i Huga Bossa. Zatem look Roberta nie zależy od Ani, lecz od zobowiązań zawodowych. ;)

6/6
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski współpracuje również z marką Huawei. Umowa z tą firmą zobowiązuje piłkarza, by w przestrzeni publicznej posługiwał się jedynie telefonem komórkowym właśnie tej marki. Myśleliście, że Robert Lewandowski może wszystko? Okazuje się, że nawet taki gwiazdor jak on ma pewne ograniczenia. ;)

Więcej na temat Robert Lewandowski