Robert Lewandowski
East News

Wiemy, ile Robert Lewandowski zarabia na reklamach. Piłkarz bardzo się ceni! Te stawki są ogromne

Robert Lewandowski
East News

Robert Lewandowski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Ostatnio jego dobra passa wciąż trwa i można mieć niemal wrażenie, że „wyskakuje z lodówki” - jest bowiem wszędzie, na niemal każdym billboardzie i w reklamie telewizyjnej. Nic dziwnego - stawki, które otrzymuje za udział w kampaniach reklamowych są wyjątkowo kuszące! Ile zarabia Robert Lewandowski?

 

Robert Lewandowski mocno się ceni

 

Robert Lewandowski występował już w kampaniach Huawei, Coca-Cola, Gilette czy Head & Shoulders. Okazuje się, że występy w reklamach są dla Roberta Lewandowskiego bardzo opłacalne. Jak informuje Piotr Koźmiński, dziennikarz sportowy, na swoim blogu na se.pl, piłkarz zarabia nawet kilka milionów złotych na jednej reklamie!

 

- Minimalna stawka za którą Lewandowski zgodzi się zagrać w reklamie to milion złotych. Oferty poniżej nie są rozpatrywane. Najczęściej jednak to więcej niż milion złotych, a widełki u RL są bardzo szerokie: w zależności od zasięgu geograficznego kampanii (Polska/zagranica), intensywności kampanii, zakresu obowiązków Lewandowskiego i kilku innych czynników to od miliona złotych do… miliona euro - czytamy na blogu Koźmińskiego.

 

A to nie wszystko. Czasem Robert Lewandowski za udział w reklamie otrzymuje bardzo dużą zniżkę na dany produkt. Tak było w przypadku apartamentu w warszawskim budynku Złota 44. Za udział w reklamie firmy piłkarz mógł zapłacić za mieszkanie znacznie mniej niż wynosiła cena rynkowa.

 

Zobacz: Zaskakujące słowa Cristiano Ronaldo o Robercie Lewandowskim. Co powiedział? Będziecie zdziwieni!

 

Przeczytaj też: Ten gest Roberta Lewandowskiego fani zapamiętają na długo!

 

Robert Lewandowski zarabia miliony złotych za udział w reklamach

Robert Lewandowski  w Monako
East News

 

Nic dziwnego, że Lewy tak często występuje w kampaniach znanych marek;)

Robert Lewandowski
Instagram/Robert Lewandowski

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22