Tylko u nas! Mamy zdjęcia projektów Edyty Górniak! Niedługo na rynku pojawi się kolekcja ubrań zaprojektowanych przez diwę, przy współpracy z nową marką odzieżową - NAOKO. Mamy dla Was zdjęcia z sesji. Edyta wygląda wspaniale! Czy jej kolekcja osiągnie sukces?

Reklama

Edyta Górniak zaprojektowała ubrania. Jakie ceny?

Edyta Górniak potrafi zaskoczyć swoich fanów jak nikt inny. Przygotowała dla nich kolekcję ubrań. Jak udało nam się dowiedzieć, w jej linii znajdą się bluzy, t-shirty oraz dresy, ponieważ w takich ubraniach Edyta czuje się najlepiej! Gdzie będzie można kupić ubrania od diwy? Już niedługo będą dostępne w polskich showroomach i w sieci. Ceny - podobne jak w sieciówkach.

Dlaczego diwa współpracuje z nową marką odzieżową? Co o niej wiemy?

Zobacz także

NAOKO to japońskie imię symbolizujące szczęście i szczerość. NAOKO to nowa polska marka, która patrzy na modę z nieco innej perspektywy. Ubrania z metką NAOKO są kompatybilne z innowacyjną aplikacją, która pomoże ci w stylizacji i sprawi, że zakupy staną się prawdziwą przyjemnością. Aplikacja rozpoznaje, jaki ciuch mamy na sobie i daje sugestie pozostałych elementów garderoby, pomaga w doborze dodatków i pozwala na podzielenie się propozycjami na Facebooku czy Instagramie. Kolekcje NAOKO są tworzone z polskich certyfikowanych dzianin z najlepszej przędzy , a nadruki (współpracujące z aplikacją) wykonywane różnorodnymi technikami.

Kupicie ubrania od Edyty Górniak?

Zobacz także: Edyta Górniak zapowiada nowy rozdział i pokazuje coś bardzo wymownego!

Ubrania od Edyty Górniak. Jak wygląda jej kolekcja? Kolekcja Edyty Górniak już niedługo w sprzedaży!

Edyta Górniak w ubraniach ze swojej kolekcji.

Reklama

Kolekcja Edyty Górniak prezentuje się świetnie.

Reklama
Reklama
Reklama