książę Filip, książę William, księżna Kate Królowa Elżbieta, książę Filip Królowa Elżbieta i książę Filip
Kto z rodziny królewskiej jest najsympatyczniejszy?
1/5

 

Zastanawialiście się kiedyś, kto jest ulubionym członkiem rodziny królewskiej według jej pracowników? Z odpowiedzią przyszedł sam Matt Smith, odtwórca roli księcia Filipa w serialu "The Crown", który przygotowując się do roli w hitowej produkcji, porozmawiał z personelem rodziny królewskiej. Okazuje się, że największą sympatią, ale również popularnością całej załogi cieszy się nie kto inny jak... 


Sprawdźcie na kolejnej stronie! 

 

Zobacz: Księżna Diana wyszeptała TO do ucha Williama, gdy szedł do szkoły. To trudne wspomnienie...

2/5

 

Matt Smith w rozmowie z "Variety" zdradził, że chodzi właśnie o księcia Filipa, którego gra w serialu Netflixa! Czym 97-letni mąż Królowej Elżbiety zaskarbił sobie sympatię personelu? Jest po prostu nadzwyczaj serdeczny, wita się z pracownikami (co nie jest zgodne z zasadami protokołu). Matt przyznaje, że tworząc kreację nie wiedział za wiele o Filipie! Zastanawiał się, jaki naprawdę jest na co dzień, dlatego rozmowy z personelem przybliżyły mu jego sylwetkę.

 

3/5
książę Filip, książę William, księżna Kate
East News

 

Okazało się, że jest to niewiarygodnie zabawny, mądry, popularny członek rodziny królewskiej. Kochają go wszyscy - mówi aktor.

Książę Filip od zawsze był niepokorny i utrzymywał dobre relacje z pracownikami, co nie podobało się m.in. Elżbiecie II. 

4/5
Królowa Elżbieta, książę Filip
ONS

 

Książę Filip przeszedł na emeryturę w 2017, nie udziela się już publicznie, w ciszy i spokoju wraca do zdrowia po operacji wymiany stawu biodrowego. Opuścił też więc chrzest księcia Louisa, ale pojawił się na ślubie Meghan i Harry’ego w maju. 

 

Zaskoczeni?

 

Zobacz: Wyciekła ostatnia rozmowa księżnej Diany z jej mamą!

5/5
Królowa Elżbieta i książę Filip
Więcej na temat brytyjska rodzina królewska