Klaudia Halejcio uwielbia dzielić się z fanami swoją codziennością. Aktorka odkąd urodziła małą Nel, bardzo chętnie pokazuje się fanom w domowych pieleszach. Dom gwiazdy, który zrobił na fanach niemałe wrażenie, okazał się być także doskonałą przestrzenią na urodzinową imprezę! Choć Klaudia Halejcio swoje urodziny obchodziła dwa tygodnie temu, dopiero teraz znalazła moment, by uczcić swoje święto wśród najbliższych przyjaciółek. Aktorka pochwaliła się przygotowaniami, ale także prezentem, który dostała. O takiej torebce marzy wiele z nas!

Reklama

Klaudia Halejcio obchodziła hucznie 31. urodziny! Takiego prezentu się nie spodziewała!

W życiu Klaudii Halejcio w ostatnim czasie zaszło mnóstwo zmian. Aktorka, tuż po tym, jak została mamą małej Nel, wprowadziła się ze swoim ukochanym Oskarem do nowego, pięknego domu wartego aż 9 milionów złotych! Zdjęcia z tej posiadłości zrobiły niemałe wrażenie na fanach, ponieważ jest to niezwykle ogromna przestrzeń! Aktorka pokazała już większość swojej posiadłości, pochwaliła się także pokojem dla małej Nel, który wzbudził wśród fanów sporo kontrowersji.

Piękna przestrzeń jadalni i salonu jest zaś doskonała do organizacji przyjęć. Ogromny stół pomieści mnóstwo gości, dlatego też Klaudia Halejcio zdecydowała się zorganizować imprezę we własnym domu. Aktorka relacjonowała fanom, jak wyglądają przygotowania. Gwiazda postawiła na mnóstwo balonów, piękne ozdoby i idealnie zastawiony stół, pełen złotej porcelany. Na gości czekały dania kuchni orientalnej, w tym sushi i pięknie podana zupa tom kha.

Klaudia Halejcio postanowiła oczywiście pięknie udekorować swój dom na urodzinowe przyjęcie. Królowały balony, złote ozdoby, a każda z zaproszonych osób otrzymała ciasteczka składające się z liter jej imienia!

Reklama

Od zaproszonych gości Klaudia Halejcio dostała mnóstwo prezentów, a wśród nich nie brakowało bardzo drogich - jak na przykład torebka Louis Vuitton za około 10. tysięcy złotych. Jak myślicie, przyjaciółki zrzuciły się na torbę dla aktorki?

Zobacz także
klaudiahalejcio/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama